Katalog firm

Kategorie


A-AAron

Zakład usług pogrzebowych AAron zapewnia kompleksowe usługi związane z organizacją pięknej uroczystości żałobnej. W imieniu rodziny załatwiamy wszelkie formalności urzędowe, zasiłek pogrzebowy wypłacamy w 15 minut. Organizujemy transport zwłok oraz przygotowanie osoby zmarłej do ceremonii pogrzebowej.

Trumny

AARON&ZEUS to przedsiębiorstwo pogrzebowe wyróżniające się wieloletnim doświadczeniem, a także profesjonalizmem. Kompleksowo organizujemy uroczystości pogrzebowe każdej wiary. Zajmiemy się dla Państwa każdym aspektem związanym z planowaniem pochówku.
Proponujemy porządne i niezwykle efektowne trumny Katowice w najniższych cenach na rynku. Dostępnych jest kilkanaście modeli, więc każdy wybierze wzór, który go interesuje. Ponadto sprzedajemy urny, krzyże, obrazki, tablice i wiele innych produktów. Świadczone przez nas usługi znajdują się na najwyższym poziomie. Staramy się, aby spełnić wszystkie Państwa wymagania. Jesteśmy oparciem w ciężkich chwilach.
W naszej ofercie znajduje się m.in. przygotowanie zmarłego do pochówku, kremacja ciała, ekshumacja zwłok i szczątków, oprawa florystyczna i muzyczna, obsługa żałobników, komfortowy transport uczestników uroczystości pogrzebowej. Pracujemy przez całą dobę, więc jesteśmy do Państwa dyspozycji zarówno w ciągu dnia, jak i nocy. Wystarczy tylko jeden telefon.

Kontakt

Ulica: Barlickiego 3

Kod: 40-820

Miejscowość: Katowice

http://uslugipogrzebowekatowice.com/

E-mail:

Tel.: 32 254-93-77