Katalog firm

Kategorie


Adwokat Nawocki

Jestem adwokatem z powołania. To, co robię, czynię z sercem i zaangażowaniem. Zajmuję się szeroko pojętym prawem i wieloma jego odłamami. Do każdego klienta podchodzę indywidualnie. Każda sprawa jest dla mnie tak samo ważna. Z biegiem lat coraz lepiej zdaję sobie sprawę, jak powinny wyglądać usługi adwokackie na wysokim poziomie i staram się stosować do zasad lojalności, profesjonalizmu i otwartości na drugiego człowieka.

Sprawy o alimenty

Interesuje Cię prawnik alimenty Łódź? Tak się składa, że alimenty stanowią część działalność Kancelarii Adwokackiej adw. Piotr Nawocki. Nie ma co ukrywać, że alimenty to temat, o którym może się mówić dość trudno, ale adwokat nie jest od oceny. Celem adwokata jest świadczenie skutecznej pomocy. Pomoc kancelarii można podzielić na trzy części: podjęcie decyzji, wsparcie w czasie jej podejmowania, reprezentacja przy możliwie najskuteczniejszym egzekwowaniu.
Poza tym dobrze także wspomnieć o tym, że adwokaci są grupą zawodową, która podlega zasadom etyki zawodu, które zostały ustalone przez Naczelną Radę Adwokacką i poszczególne Okręgowe Rady Adwokackie. Można jeszcze do tego dodać zobowiązanie do dokładności oraz sumienności na ponadprzeciętnym poziomie (udzielanie porad, reprezentacja w sprawie).
Kancelaria Adwokacka adw. Piotr Nawocki mieści się w Łodzi przy ulicy Brukowej 6/8. W razie zainteresowania wizytą, warto się wcześniej umówić (w przeciwnym wypadku może okazać się, że kancelaria będzie zamknięta).

Kontakt

Ulica: Brukowa 6/8

Kod: 91-347

Miejscowość: Łódź

http://adwokat-piotrnawocki.pl/

E-mail: adwokatpiotrnawocki@onet.pl

Tel.: 692-975-652


Podobne firmy

Justyna Szondelmajer

Nasza Kancelaria to miejsce, w którym uzyskają Państwo fachową poradę z każdej dziedziny prawa. Do współpracy zapraszamy osoby prywatne, a także przedsiębiorców działających zarówno w kraju, jak i za...

Kancelaria Wodo

Coraz częściej kancelaria prawna, pomaga przedsiębiorcom oraz właścicielom firm, także osobom fizycznym w prowadzeniu ich adekwatnych co do tego spraw. Oczywiście zaletą naszej kancelarii prawnej jest...