Katalog firm

Adwokat Nawocki

Jestem adwokatem z powołania. To, co robię, czynię z sercem i zaangażowaniem. Zajmuję się szeroko pojętym prawem i wieloma jego odłamami. Do każdego klienta podchodzę indywidualnie. Każda sprawa jest dla mnie tak samo ważna. Z biegiem lat coraz lepiej zdaję sobie sprawę, jak powinny wyglądać usługi adwokackie na wysokim poziomie i staram się stosować do zasad lojalności, profesjonalizmu i otwartości na drugiego człowieka.

Sprawy rozwodowe

Planujecie złożyć pozew rozwodowy, jednak musicie zapewnić sobie wsparcie ze strony prawniczej? Szukacie kogoś sprawdzonego, kto doskonale zna się na tego typu sprawach? Zapraszamy Was do skorzystania ze swoich usług. Nazywam się Piotr Nawocki i jako adwokat sprawa rozwodowa Łódź zapewniam Wam swoje całkowite wsparcie.
Zanim dojdzie do złożenia pozwu rozwodowego, abym mógł dokładnie zapoznać się z Waszą sprawą. Takie sytuacje nie są łatwe, dlatego trzeba im się dokładnie przyjrzeć, aby móc wiedzieć, jak się do wszystkiego w odpowiedni sposób przygotować. Ponieważ nie chodzi tylko o samo rozstanie się dwóch osób, ale również o uregulowanie powstałych spraw, do których doszło w czasie trwania związku małżeńskiego.
Razem w odpowiedni sposób przygotujemy się do sprawy. Pomogę Wam spisać odpowiedni pozew, który w Waszym imieniu złożę w odpowiednim sądzie. Zachęcam do zatrudnienia mnie w roli osoby reprezentującej, dzięki czemu nie będziecie musieli się niczym martwić. Zapraszam do umówienia się na spotkanie.

Kontakt

Ulica: Brukowa 6/8

Kod: 91-347

Miejscowość: Łódź

http://adwokat-piotrnawocki.pl/

E-mail: adwokatpiotrnawocki@onet.pl

Tel.: 692-975-652


Podobne firmy

Justyna Szondelmajer

Nasza Kancelaria to miejsce, w którym uzyskają Państwo fachową poradę z każdej dziedziny prawa. Do współpracy zapraszamy osoby prywatne, a także przedsiębiorców działających zarówno w kraju, jak i za...

Kancelaria Wodo

Coraz częściej kancelaria prawna, pomaga przedsiębiorcom oraz właścicielom firm, także osobom fizycznym w prowadzeniu ich adekwatnych co do tego spraw. Oczywiście zaletą naszej kancelarii prawnej jest...