Katalog firm

Kategorie


Adwokat Nawocki

Jestem adwokatem z powołania. To, co robię, czynię z sercem i zaangażowaniem. Zajmuję się szeroko pojętym prawem i wieloma jego odłamami. Do każdego klienta podchodzę indywidualnie. Każda sprawa jest dla mnie tak samo ważna. Z biegiem lat coraz lepiej zdaję sobie sprawę, jak powinny wyglądać usługi adwokackie na wysokim poziomie i staram się stosować do zasad lojalności, profesjonalizmu i otwartości na drugiego człowieka.

Sprawy spadkowe

Śmierć osoby bliskiej to zawsze trudny moment dla każdego z nas. Niezależnie od tego, ile czasu minęło od tego smutnego wydarzenia, czy jest to kilka dni czy kilka miesięcy, pojawia się konieczność uregulowania kwestii spadku pozostawionego przez zmarłą osobę. Podziałowi majątku często towarzyszą emocje, zsumowane z tymi, które związane są z niedawną śmiercią naszego krewnego.
Szczególnie, gdy w tej sprawie pojawiają się niejasności, kłótnie, które w atmosferze żałoby zaprowadzają nas na salę sądową. W tej sytuacji warto skorzystać z pomocy doświadczonego adwokata, który w przypadku Twojego problemu, będzie kierował się prawem, a nie emocjami i pomoże Tobie i Twoim bliskim racjonalnie spojrzeć na kwestię podziału spadku, jak również dowieść Twoich praw, Twoich racji do całości lub części pozostawionego majątku.
Nasz adwokat spadek Łódź to Twoja deska ratunku, to Twoja szansa na sprawiedliwe zakończenie postępowania spadkowego, jak również na uzyskanie lub odzyskanie harmonii i wewnętrznego spokoju, tak bardzo nadszarpniętych w okresie żałoby.

Kontakt

Ulica: Brukowa 6/8

Kod: 91-347

Miejscowość: Łódź

http://adwokat-piotrnawocki.pl/

E-mail: adwokatpiotrnawocki@onet.pl

Tel.: 692-975-652


Podobne firmy

Kancelaria Wodo

Coraz częściej kancelaria prawna, pomaga przedsiębiorcom oraz właścicielom firm, także osobom fizycznym w prowadzeniu ich adekwatnych co do tego spraw. Oczywiście zaletą naszej kancelarii prawnej jest...

Justyna Szondelmajer

Nasza Kancelaria to miejsce, w którym uzyskają Państwo fachową poradę z każdej dziedziny prawa. Do współpracy zapraszamy osoby prywatne, a także przedsiębiorców działających zarówno w kraju, jak i za...