Katalog firm

AMS Car Design

AMS Car Design oferuje Wam sprzedaż szyb, przyciemniane szyb oraz ich montaż. Zachęcamy do wizyty w naszej firmie, gdzie bardzo chętnie dowiemy się, jakie macie od nas oczekiwania. Nasza firma od wielu lat znajduje się na rynku i oferuje Wam najwyższą jakość usług. Mamy nadzieje, że będziecie z nas zadowoleni.

Naprawa szyb samochodowych

Szyby należą do jednych z tych elementów samochodu, które mogą być najszybciej zniszczone. Wystarczy tylko rysa w newralgicznym miejscu, a cała szyba może rozsypać się na drobne kawałeczki. Dlatego też istnieje duże zapotrzebowanie na firmy, które zajmują się sprzedażą i montażem szyb samochodowych dobrej jakości.
Jeżeli komuś potrzebne są auto szyby Łódź to miasto, w którym bez problemu można znaleźć firmą AMS Car Design. Firma ta zajmuje się wszystkim, co związane jest z szybami samochodowymi. Dotyczy to zatem nie tylko wymiany starych szyb na nowe, ale także przyciemniania szyb oraz innych zabiegów, mających za zadanie pielęgnację tej niesamowicie ważnej części samochodowej.
Jako, że jest to firma, która zatrudnia tylko prawdziwych profesjonalistów, korzystając z usług AMS Car Design zawsze można liczyć na fachową poradę oraz przyjemną obsługę. Sprawia to, że współpraca z tą firmą to prawdziwa przyjemność dla każdego z klientów. To gwarancja profesjonalizmu i rzetelnie wykonanej roboty.

Kontakt

Ulica: Pojezierska 60

Kod: 94-104

Miejscowość: Łódź

http://www.przyciemniamy.com.pl/

E-mail: ciemneszyby@o2.pl

Tel.: 668-833-423


Podobne firmy

J&W Glob Service Sp. z o.o.

J&W Glob Service Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jako zespół doświadczonych mechaników samochodowych oferuje szeroki zakres usług dla klientów z Polski i Europy Zachodniej. Naprawia pojazdy ciężarow...

Nagaz

Firma Nagaz Stefanowski z siedzibą w Łodzi działa w branży samochodowych instalacji gazowych LPG od wielu lat. Oprócz tego, że oferuje ich profesjonalny montaż i wymianę zbiorników LPG, świadczy usług...