Katalog firm

Kategorie


Aneta Budzińska

By odpowiednio zadbać o ciało, potrzeba zaangażowania i długiego doświadczenia. Aneta Budzińska, której szczególną pasją jest makijaż permanentny, to odpowiednia osoba, do wszystkich zabiegów kosmetycznych. Każdy klient jest traktowany indywidualnie, więc żaden zabieg kosmetyczny nie jest traktowany przypadkowo.

Trwały makijaż brwi

Makijaż permanentny to jej pasja. Aneta Budzińska od wielu już lat za jego pomocą podkreśla piękno drzemiące w jej klientkach. Jej oferta skierowana jest do kobiet w różnym wieku i z różnym typem skóry, począwszy od skóry tłustej, aż po dojrzałą. Z każdym radzi sobie doskonale, wykonując trwały, elegancki i w pełni bezpieczny makijaż ust, brwi oraz okolicy rzęs. Makijaż, który dodaje pewności siebie.
Bogate doświadczenie, zamiłowanie do swojej pracy oraz głębokie poczucie estetyki sprawiają, że efekt każdego zabiegu jest niesamowity. A wszystko zaczyna się od dobrania makijażu do typu urody klientki o czym dowiesz się odwiedzając stronę salonu https://anetabudzinska.pl/.
Dzięki temu nie tylko podkreśla on piękno, ale też delikatnie maskuje niedoskonałości, a nawet odejmuje kilka lat. Decydując się na wizytę w Makeup 4ever, można mieć pewność, że makijaż spełni wszystkie oczekiwania. I to nie tylko pod względem estetycznym. W gabinecie używane są wyłącznie certyfikowane pigmenty, które nie wywołują podrażnień, czy alergii i które utrzymują się na skórze nawet przez kilka lat.

Kontakt

Ulica: Żwirki 22

Kod: 90-528

Miejscowość: Łódź

https://anetabudzinska.pl/

E-mail: anetabudzinska@wp.pl

Tel.: 535279000


Podobne firmy

Depilatorium

Męczy Was tradycyjna depilacja? Ciągle musicie chwytać za maszynkę, aby ogolić okolice bikini, nogi, a nawet twarzy? Może pora to zmienić? Zapraszamy na depilację laserową wybranych partii ciała. Depi...