Katalog firm

ARM

Mająca swoją siedzibę w Elblągu firma ARm działa na rynku od 2009 roku. Oferuje zarówno sprzedaż, jak i montaż okien, drzwi, rolet, żaluzji i innych elementów stolarki budowlanej. Gwarantuje wysoką jakość produktów i rzetelną realizację usług. Firma wykonuje także prace serwisowe. Więcej informacji na stronie.

Montaż okien

Potrzebujesz okien, drzwi i tego typu rzeczy? Z łatwością kupisz je w firmie ARM. Co jeszcze ta firma ma do zaoferowania wszystkim tym, którzy zapoznają się z jej ofertą? Takie elementy domu i innych budynków jak na przykład: okna, a mogą być one z aluminium, drewna lub tworzywa PCV oraz drzwi przeznaczone do wewnątrz i na zewnątrz.
Rolety oraz moskitiery, które pomogą w walce z uciążliwymi owadami, a także nawiewniki to kolejna część oferty. To jednak nadal nie koniec, gdyż są w niej jeszcze parapety, a dokładniej cała ich gama do dyspozycji i wyboru przez nabywcę (odróżniają się one od siebie dzięki barwnej kolorystyce i dużej liczbie wzorów). Jednym z fenomenów tej oferty są, chociażby solidne i gustowne zarazem bramy garażowe.
Nie powinno się zapominać również o dostępnych akcesoriach takich jak okucia okienne, chemia stosowana na budowie (piany i inne) i wiele tym podobnych produktów w niskich cenach, a jednocześnie reprezentujących sobą bardzo wysoką i pożądaną przez wszystkich jakość. Więcej informacji na temat oferowanych przez nas okien wraz montażem można znaleźć na stronie http://armelblag.eu/.

Kontakt

Ulica: Malborska

Kod: 82-300

Miejscowość: Elbląg

http://armelblag.eu/

E-mail: arm007@wp.pl

Tel.: 513-135-283