Katalog firm

Kategorie


AT Górscy

Wykonanie odpowiedniej sesji ciążowej, komunijnej czy rodzinnej wymaga odpowiednich umiejętności oraz doświadczenia, co za tym idzie warto skorzystać z usług fotografa który zagwarantuje nam najwyższą jakość zdjęć. AT GÓRSCY to studio fotograficzne gdzie zrealizowanie takich zdjęć jest nie tylko możliwe, lecz zawsze dokładamy wszelkich starań by zagwarantować państwu to, czego w tym aspekcie oczekujecie.

Sesja ciążowa

Coraz większą popularnością w naszym kraju, cieszy się fotografia rodzinna która dodatkowo zyskuje na zainteresowaniu, zwłaszcza wśród osób których interesuje profesjonalnie przygotowania, zaplanowana oraz zrealizowana sesja ciążowa Łódź. Pewnie, że to coś w czym doskonale odnajduje się studio fotograficzne ATGÓRSCY, jacy już niejednokrotnie udowodnili iż jakość oraz przekaz samych zdjęć o które oparta jest sesja ciążowa, to coś na czym im najbardziej zależy.
Oczywiście zawsze w przypadku fotografii rodzinnej, należy pamiętać a raczej uwzględnić ujęcia, jakie de facto pozwolą nam w dużym stopniu zapamiętać to co ważne. W końcu sama sesja ciążowa to nic innego jak nawiązanie do wszystkich cennych wspomnieć, w okresie kiedy przygotowaliśmy się do narodzin naszego dziecka oraz wszystkiego z czym było to związane.
Dlatego można powiedzieć, że taka sesja to coś więcej niż tylko zdjęcia, to okazja by rzeczywiście stworzyć oraz posiadać coś nader cennego i wartościowego czego nie będziemy mogli nigdy kupić za żadne pieniądze.

Kontakt

Ulica: Moniuszki 4A

Kod: 90-111

Miejscowość: Łódź

http://foto-dzieciaki.lodz.pl/

E-mail: atgorscy@gmail.com

Tel.: 609-199-985