Katalog firm

Kategorie


AT Górscy

Wykonanie odpowiedniej sesji ciążowej, komunijnej czy rodzinnej wymaga odpowiednich umiejętności oraz doświadczenia, co za tym idzie warto skorzystać z usług fotografa który zagwarantuje nam najwyższą jakość zdjęć. AT GÓRSCY to studio fotograficzne gdzie zrealizowanie takich zdjęć jest nie tylko możliwe, lecz zawsze dokładamy wszelkich starań by zagwarantować państwu to, czego w tym aspekcie oczekujecie.

Sesja komunijna

Komunia Święta to jedna z najważniejszych uroczystości w życiu każdego dziecka. Na pewno powinna być odpowiednio uczczona i upamiętniona. Pamiątkę taką zazwyczaj zdjęcia z tego wyjątkowego dnia. Oczywiście, mogą one być wykonane przez każdego, jednakże nic nie pobije odpowiednio przygotowanej sesji komunijnej wykonanej przez profesjonalnego fotografa.
Jeżeli zatem kogokolwiek zainteresował taki pomysł jak sesja komunijna w Łodzi to doskonałe miasto aby znaleźć odpowiednio fotografa do wykonania tego typu zlecenia. W Łodzi bowiem działają Górscy, para fotografów, którzy od wielu lat udoskonalą swoją technikę. Specjalizują się w fotografii dzieci, dlatego też przy zleceniach takich jak sesja komunijna i Górscy działający na tym terenie, są zdecydowanie najlepszym wyborem z wszystkich możliwych.
Z Górskimi zawsze można być pewnym, że wszystkie wykonane na Komunii Świętej zdjęcia uchwycą każdą z ważnych chwil. Zatem szukając fotografa na tę wyjątkową okazję, Górscy są opcją, która na pewno nie zawiedzie żadnego klienta! Więcej informacji dotyczących sesji komunijnych prezentujemy na naszej stronie http://foto-dzieciaki.lodz.pl/komunia-zdjecia-komunijne-lodz/.

Kontakt

Ulica: Moniuszki 4A

Kod: 90-111

Miejscowość: Łódź

http://foto-dzieciaki.lodz.pl/

E-mail: atgorscy@gmail.com

Tel.: 609-199-985