Katalog firm

Kategorie


Autolis

Autolis to wypożyczalnia samochodów, która oferuje Wam auta w niskich cenach. Wystarczy tylko się z nami skontaktować w sposób telefoniczny lub poprzez stronę internetową, a poznacie całą naszą flotę aut, jakie Wam udostępniamy. Zawsze możecie liczyć u nas na niskie ceny. Zachęcamy do współpracy z naszą firmą.

Wynajem samochodów

Przyjeżdżacie do Gdańska w celach turystycznych? Nie chcecie być zdani na komunikację miejską, kiedy będziecie chcieli poznać wszystkie atrakcje oraz zabytki tego miasta? A może do Gdańska sprowadzają Was interesy? Będziecie się dużo poruszać, jednak nie zamierzacie wydać majątku na taksówkę?
Nie ma problemu. Nasza wypożyczalnia samochodów Gdańsk, firma Autolis jest do Waszej dyspozycji. Nasze wieloletnie doświadczenie na rynku sprawia, że zawsze możecie nam zaufać. W naszej flocie aut znajdziecie najróżniejsze samochody, którymi śmiało możecie poruszać się po mieście. Wszystkie nasze pojazdy są wyposażone odpowiednie, będą na Was czekały z pełnym bakiem, jak również z pakietem ubezpieczeń.
Dajcie nam znać, jeżeli do Gdańska przybywacie drogą powietrzną i będziecie lądować na tutejszym lotnisku. Wybrane przez Was auto podstawimy Wam bezpłatnie w wyznaczonym dniu oraz godzinie. Nasza firma to pewność oraz wysoka jakość obsługi. Warto nam zaufać, jeżeli chodzi o wynajem aut na krótki lub na długi okres.

Kontakt

Ulica: Juliusza Słowackiego 186

Kod: 80-001

Miejscowość: Gdańsk

http://www.autolis.com.pl/

E-mail: autolis@wp.pl

Tel.: 602-250-220