Katalog firm

Centrum Nieruchomości

Centrum Nieruchomości zaprasza do skorzystania ze swojej oferty. Jako profesjonaliści oferujemy Wam pomoc przy zakupie mieszkań oraz domów znajdujących się w Łodzi lub w bliskiej okolicy. Wszystkim naszym klientom zapewniamy profesjonalne wsparcie podczas wyboru wymarzonego lokalu mieszkalnego. Zachęcamy do kontaktu!

Pośrednictwo najmu

Samodzielne szukanie nieruchomości w atrakcyjnej cenie wymaga poświęcenia temu zajęciu naprawdę sporej ilości wolnego czasu. Zadanie to można jednak zlecić profesjonalistom. Centrum Nieruchomości oferuje klientom zabezpieczenie wszelkich czynności związanych z poszukiwaniem oraz transakcjami dotyczącymi domów, lokali, mieszkań i innych. Nawiązanie współpracy jest proste - wystarczy skontaktować się z jednym z naszych pracowników.
Nowoczesna agencja nieruchomości Łódź regularnie aktualizuje i rozszerza ofertę. Dzięki temu można znaleźć tam odpowiadające Państwa wymaganiom lokale użytkowe, działki budowlane, mieszkania, apartamenty i inne. Wyszukiwanie jest proste, do tego klienci agencji mogą liczyć na poradę czy też nawet bezpośrednie dopasowanie oferty do potrzeb.
Bliższe zainteresowanie się wybraną nieruchomością jest wskazaniem do zapoznania Państwa ze szczegółami transakcji, możecie na przykład wybrać się na miejsce i obejrzeć wszystko na własne oczy. Dzięki temu można zyskać ostateczną pewność co do wyboru i dopełnić zakupu lub wynajmu.

Kontakt

Ulica: Zachodnia 70

Kod: 90-403

Miejscowość: Łódź

http://www.centrumnieruchomosci.com.pl/

E-mail: biuro@centrumnieruchomosci.com.pl

Tel.: 609-623-106


Podobne firmy

Domena S.C.

Zastanawiasz się, gdzie możesz liczyć na wynajem biura? Nie zastanawiaj się tylko postaw na pomoc firmy DOMENA S.C., firma ta istnieje od 14 lat i od samego początku jej celem było zarządzanie nieruch...