Katalog firm

Kategorie


Depilatorium

Męczy Was tradycyjna depilacja? Ciągle musicie chwytać za maszynkę, aby ogolić okolice bikini, nogi, a nawet twarzy? Może pora to zmienić? Zapraszamy na depilację laserową wybranych partii ciała. Depilatorium to miejsce,gdzie możecie wykonać takie zabiegi w atrakcyjnych cenach. Oferujemy Wam najwyższą jakość usług.

Depilacja laserem Vectus

Dlaczego to właśnie depilacja laserowa jest naszą specjalizacją i dlaczego uważamy, że to najlepsza metoda golenia? Ponieważ sprawdza się ona dosłownie u każdego i każdy może z niej skorzystać. Wielokrotnie podkreślaliśmy wartość tego zabiegu, widząc, że nie wywołuje on żadnych skutków ubocznych u naszych pacjentów.
Jest to metoda wprost idealna dla osób, które: często po goleniu zauważają u siebie wrośnięte włoski, nie mogą depilować się w sposób tradycyjny ze względu na posiadanie skóry wrażliwej czy zmagają się z wiecznie pojawiającymi się podrażnieniami czy krostkami. Nasz laser diodowy Vectus Gdańsk w sposób delikatny i jednocześnie bardzo skuteczny troszczy się o skórę pacjentów. Usuwa z niej włoski raz na zawsze, pozostawiając ciało nieskończenie i zachwycająco gładkie.
Osoby, które przekonały się do tych usług, mogą od razu umówić się do naszego salonu Depilatorium na wizytę, korzystając z wygodnego formularza dostępnego na naszej stronie. Zapraszamy do siebie każdego, kto chciałby pożegnać się ze swoją starą maszynką do golenia!

Kontakt

Ulica: al. Rzeczypospolitej 4D

Kod: 80-369

Miejscowość: Gdańsk

http://depilatorium.pl/

E-mail: salon@depilatorium.pl

Tel.: 888-771-221


Podobne firmy

Aneta Budzińska

By odpowiednio zadbać o ciało, potrzeba zaangażowania i długiego doświadczenia. Aneta Budzińska, której szczególną pasją jest makijaż permanentny, to odpowiednia osoba, do wszystkich zabiegów kosmetyc...