Katalog firm

Depilatorium

Męczy Was tradycyjna depilacja? Ciągle musicie chwytać za maszynkę, aby ogolić okolice bikini, nogi, a nawet twarzy? Może pora to zmienić? Zapraszamy na depilację laserową wybranych partii ciała. Depilatorium to miejsce,gdzie możecie wykonać takie zabiegi w atrakcyjnych cenach. Oferujemy Wam najwyższą jakość usług.

Laserowe usuwanie owłosienia

Nasz salon powstał po to, aby pomagać w pozbywaniu się niepożądanego owłosienia. Świadczymy usługi na najwyższym poziomie. Zdajemy sobie sprawę, że domowe sposoby - depilacja, czy golenie - mogą podrażniać skórę. Zabieg jakim jest laserowe usuwanie owłosienia Gdańsk to dla wielu osób jedyne wygodne wyjście z kłopotliwej sytuacji.
W naszej pracy używamy laser diodowy Vectus. To przedstawiciel nowej technologii, dzięki któremu można usunąć zbędne owłosienie z każdego miejsca na ciele. Zabieg natomiast trwa krócej, niż przy używaniu standardowych urządzeń. Do każdej usługi podchodzimy indywidualnie. Każdy bowiem ma inny rodzaj skóry i owłosienia. Chodzi nam o to, aby każdy, kto do nas przychodzi, był zadowolony z osiągniętych efektów.
Bardzo zależy nam na satysfakcji każdego naszego klienta. Dlatego właśnie stosujemy najnowsza technologię, a nasi pracownicy są wysoko wykwalifikowani w swoim zawodzie. Zmieniliśmy już życie wielu klientów i to na lepsze. Polecają nas oni znajomym. A my nie boimy się żadnych wyzwań.

Kontakt

Ulica: al. Rzeczypospolitej 4D

Kod: 80-369

Miejscowość: Gdańsk

http://depilatorium.pl/

E-mail: salon@depilatorium.pl

Tel.: 888-771-221


Podobne firmy

Aneta Budzińska

By odpowiednio zadbać o ciało, potrzeba zaangażowania i długiego doświadczenia. Aneta Budzińska, której szczególną pasją jest makijaż permanentny, to odpowiednia osoba, do wszystkich zabiegów kosmetyc...