Katalog firm

Domena S.C.

Zastanawiasz się, gdzie możesz liczyć na wynajem biura? Nie zastanawiaj się tylko postaw na pomoc firmy DOMENA S.C., firma ta istnieje od 14 lat i od samego początku jej celem było zarządzanie nieruchomościami. Nasz największy dotychczasowy sukces to Centrum Biurowe Targowa 35. Więcej informacji na stronie.

Wynajem lokali

Przygotowując naszą ofertę na wynajem lokali użytkowych Łódź staraliśmy się, by była ona jak najbardziej kompleksowa i dostosowana do indywidualnych potrzeb. Udało nam się stworzyć dla naszych Klientów miejsce, które wyróżniać się będzie nie tylko doskonałą lokalizacją na terenie Łodzi, lecz także wysokim standardem dostępnych pomieszczeń.
Oferowane na wynajem biura od Domena S.C. Łódź to bez wątpienia najkorzystniejsza oferta na rynku.Wynajem lokali użytkowych w Łodzi odbywa się szybko i sprawnie.
Oferujemy wynajem biur na terenie Łodzi o powierzchni od 30 m2 do kilku tysięcy m2, w zależności od realnych potrzeb naszych klientów.
Proponowane powierzchnie posiadają standard B+ i wyposażone są w następujące instalacje:
  • klimatyzacja;
  • wentylacja mechaniczna;
  • komputerowa cat. 5e;
  • przeciwpożarowa ( czujki dymu );
  • elektryczna i oświetleniowa;
  • wodno-kanalizacyjna;
  • centralnego ogrzewania.
DOMENA S.C
90-019 ŁÓDŹ
ul. Dowborczyków 30/34 lok. 102
Tel. 42 674 27 02
Fax.42 674 27 46
e-mail: domena@domenasc.com

Kontakt

Ulica: Targowa 35

Kod: 90-043

Miejscowość: Łódź

http://www.targowa35.pl/

E-mail: domena@domenasc.com

Tel.: 609-202-019


Podobne firmy

Centrum Nieruchomości

Centrum Nieruchomości zaprasza do skorzystania ze swojej oferty. Jako profesjonaliści oferujemy Wam pomoc przy zakupie mieszkań oraz domów znajdujących się w Łodzi lub w bliskiej okolicy. Wszystkim na...