Katalog firm

Dorin

Dorin to idealny sklep dla przyszłej Panny Młodej. Znajdziecie tutaj szeroki wybór najpiękniejszych sukien ślubnych, zarówno dla prawdziwych tradycjonalistek, jak również dla tych ceniących sobie styl nowoczesny. Oprócz tego mamy również szeroki wybór najróżniejszych dodatków do sukienki ślubnej. Zapraszamy!

Suknie ślubne

Suknia Ślubna to chyba najbardziej wyczekiwania suknia w życiu każdej kobiety. Zakład się ją tylko raz, dlatego musi to być coś unikalnego, wspaniałego, coś w czym będziecie czuły się jak najpiękniejsze kobiety w życiu, jak prawdziwe księżniczki. Jeżeli szukacie naprawdę unikalnej, jednocześnie inspirującej sukni, to zachęcamy do odwiedzin w naszym salonie sukien ślubnych Dorin.
Jesteśmy miejscem, które zostało stworzone z myślą o kobietach, które chcą zabłysnąć w tym wyjątkowym dniu. Dzięki nam wszystkie oczy będą zwrócone na Was, ponieważ będziecie mieli na sobie naprawdę wspaniałą kreację. Nasz salon sukien ślubnych Łódź ma najlepsze suknie, które pochodzą również z zagranicy. Możecie je od nas kupić w niskich cenach. Część sukien możecie od nas wypożyczyć na naprawdę atrakcyjnych warunkach.
Oprócz sukien w najróżniejszych wzorach, mamy dla Was wiele wspaniałych dodatków, które będą idealnym dopełnieniem każdej kreacji. Zapraszamy do odwiedzin w naszym salonie sukien, gdzie czeka na Was przyjazna atmosfera.

Kontakt

Ulica: Jaracza 1

Kod: 90-264

Miejscowość: Łódź

http://suknie-slubne-dorin.pl/

E-mail: biuro@suknie-slubne-dorin.pl

Tel.: 508-800-722


Podobne firmy

Muzzy

Muzzy już od wielu lat produkuje piżamy dla kobiet oraz dla mężczyzn. Dla osób młodszych oraz dla osób starszych. Zapewniamy ogromny wybór, również dla kobiet, które są w ciąży i chcą czuć się komfort...