Katalog firm

Kategorie


Dwór Artusa

Imprezy, bale i przyjęcia - to specjalizacja naszego dworu. Zachęcamy do osobistego przyjazdu, gdzie będziecie mogli spróbować niesamowitych potraw oraz przespacerować się po przepięknej okolic. Dwór Artusa położony jest w Łodzi. Znajdujemy się na uboczu, gdzie na pewno nie będzie przeszkadzał Wam hałas wielkiego miasta.

Przyjęcia weselne

Marzy Wam się bajkowe wesele, gdzie wszyscy będą się doskonale bawić? Szukacie miejsca o odpowiedniej scenerii, które będzie zachwycało romantycznym klimatem? To chcemy polecić Wam nasz Dwór Artusa, który jest naprawdę idealnym miejscem do zorganizowania imprez weselnych oraz innych imprez okolicznościowych.
Znajdujemy się na uboczu, gdzie na pewno nie będzie przeszkadzał Wam hałas wielkiego miasta. Wasi goście na pewno nie będą mieli problemu z dojechaniem do naszego Dworu, który zachwyca swoich gości również architekturą. Dlaczego powinniście wybrać nasz lokal na swoje wesele Łódź? Ponieważ sprawimy, że goście jeszcze bardzo długo będą wspominali doskonale urządzoną zabawę tutaj. Oferujemy Wam niesamowite dania, które będą zachwycać swoim smakiem i aromatem.
Przekonajcie się, że do organizacji całej zabawy wkładamy całe serce. Mamy nadzieje, że docenicie nasze starania, aby wszystko było odpowiednio przygotowane i podane, żeby sala była odpowiednio ozdobiona i będziecie się u nas naprawdę dobrze bawić.

Kontakt

Ulica: Przyjazna 20

Kod: 92-403

Miejscowość: Łódź

https://www.dwor-artusa.pl/

E-mail: biuro@ccss.pl

Tel.: 606-704-205


Podobne firmy

Malaga

Malaga zaprasza na bankiety, konferencje i wesela w okolicach Łodzi. Dysponujemy salą bankietową, która pomieści do 160 osób oraz 36 miejscami noclegowymi. W obiekcie znajdują się dwie sale konferency...

Marzanna

Zapraszamy na wypoczynek. Marzanna to prawdziwe siedlisko folkloru, gdzie przeżyjecie naprawdę wspaniałe chwile. Możecie wynająć u nas pokoje na wakacje. Zachęcamy również do organizacji u nas imprez...