Katalog firm

Kategorie


Ewa Czernik

Ewa Czernik to osoba pracująca w branży psychologii i psychoterapii. Posiada w niej ogromne doświadczenie, bazujące na pracy z wieloma klientami, ale też na podłożu naukowym - ukończyła studium i wiele szkoleń, dzięki czemu zawsze jest w stanie zmierzać ku sukcesowi, nawet w przypadkach z pozoru beznadziejnych.

Leczenie nerwicy

Twój nastrój nie jest ostatnimi czasy w najlepszej kondycji? Czujesz się bezradny, a może przeżywasz liczne stresy w pracy i w życiu prywatnym? Potrzebujesz wsparcia i pomocy? Jeśli tak, trafiłeś idealnie. Wszystkim zainteresowanym proponuję psychoterapię, która jest idealnym rozwiązaniem dla każdego człowieka.
Moja oferta jest w szczególności skierowana do osób, które mają zaburzenia osobowości, różnego rodzaju lęki, prowadzą stresujący tryb życia i przez długi czas nie potrafią cieszyć się z życia. W swoim gabinecie pomogę osobom z nerwicami, a także takim, które pozostają w żałobie czy też wypaliły się zawodowo. Moją specjalnością są depresje i nerwice.
Terapię prowadzę zarówno w trybie indywidualnym, jak i terapię dla par. Pamiętaj, leczenie nerwicy Łódź u najlepszego specjalisty jest w zasięgu Twojej ręki. Zatem nie czekaj dłużej i już dzisiaj zapoznaj się z bogatą ofertą, cennikiem oraz wszelkimi istotnymi informacjami. Serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych do współpracy.

Kontakt

Ulica: Wólczańska 20

Kod: 90-607

Miejscowość: Łódź

http://ewaczernik.pl/

E-mail: gabinet@ewaczernik.pl

Tel.: 509-359-409


Podobne firmy

Instytut Terapii ITPB

Skoro nie radzisz sobie z nerwicą, autyzmem a nawet depresją, to Instytut Terapii Poznawczo-Behawioralnej czeka na kogoś takiego jak ty. Gwarantujemy, iż uzyskasz kompleksowe oraz niezbędne wsparcie z...