Katalog firm

Kategorie


Ewa Czernik

Ewa Czernik to osoba pracująca w branży psychologii i psychoterapii. Posiada w niej ogromne doświadczenie, bazujące na pracy z wieloma klientami, ale też na podłożu naukowym - ukończyła studium i wiele szkoleń, dzięki czemu zawsze jest w stanie zmierzać ku sukcesowi, nawet w przypadkach z pozoru beznadziejnych.

Psychoterapia indywidualna

Wciąż rosnące wymagania, pęd życia oraz stres związany z akceptacją rzeczywistości, ludzkich zachowań i niezdrowej konkurencji, to jedne z wielu przyczyn wywołujących zaburzenia lekowe, kryzysy i depresje. Jak sobie z tym radzić? Czy można wyjść obronną ręką z opresji?
W przypadku problemów związanych z rosnącym wypaleniem życiowym, warto o poradę zwrócić się do profesjonalnego psychologa. Droga prowadząca do rozwiązania patowych sytuacji, może bowiem wymagać przeprowadzenia dłuższej terapii. Psychoterapia indywidualna Łódź, to praktyka terapeutyczna bazująca na szczerej rozmowie prowadzącego z klientem. W ramach sesji, które planowane są systematycznie do czasu uporania się z problemami - osoba poszukująca rozwiązań opowiada o swoich lękach, otwiera kolejne rozdziały swojej przeszłości i daje ujście emocjom blokującym prawdziwy rozwój i radość życia codziennego.
Efektywność współpracy w największym stopni zależy od zaangażowania klienta w proces wychodzenia z kryzysu. Zadaniem psychoterapeuty jest wysłuchanie, zmotywowanie i pokazanie dostępnych możliwości rozwoju, dlatego bardzo ważna jest jego lojalność i profesjonalizm w działaniu.

Kontakt

Ulica: Wólczańska 20

Kod: 90-607

Miejscowość: Łódź

http://ewaczernik.pl/

E-mail: gabinet@ewaczernik.pl

Tel.: 509-359-409


Podobne firmy

Instytut Terapii ITPB

Skoro nie radzisz sobie z nerwicą, autyzmem a nawet depresją, to Instytut Terapii Poznawczo-Behawioralnej czeka na kogoś takiego jak ty. Gwarantujemy, iż uzyskasz kompleksowe oraz niezbędne wsparcie z...