Katalog firm

For You

Szukacie miejsca, gdzie będziecie mogli kupić czapki dla swoich dzieci? Poszukujecie sprawdzonego sprzedawcy, który oferuje najróżniejsze czapki dla wszystkich dzieci oraz niemowląt? For You jest odpowiednim miejscem dla Was. Wiosna, lato, jesień zima - znajdziecie u nas czapki na każdą porę roku. Zapraszamy!

Czapki dziecięce

Oferujemy modne i stylowe czapki dla dzieci w każdym wieku. Na rynku istniejemy od 1976 roku i przez ten długi okres czasu udało nam się wypracować bardzo wysoką pozycję na rynku i zdobyć wielu zadowolonych klientów. Nasze czapki dziecięce wykonane są z najlepszych jakościowo materiałów w dbałości o najmniejsze elementy.
Wszystkie czapki posiadają odpowiednie certyfikaty i atesty, dzięki czemu mają Państwo pewność, że są w 100% bezpieczne dla dziecka. Prowadzimy nie tylko sprzedaż detaliczną, ale również sprzedaż hurtową. Przy dużych zamówieniach mogą Państwo liczyć na bardzo ciekawe rabaty. Jako jedna z niewielu firm w Polsce sprzedajemy oryginalne czapki dla niemowląt, których nie znajdą Państwo w konkurencyjnej ofercie.
Oprócz markowych czapeczek polecamy także ciepłe szaliki, eleganckie rękawiczki i chusteczki. Produkujemy czapki na każdą porę roku. Korzystając z naszych usług mogą Państwo zawsze liczyć na przystępne ceny, fachowe doradztwo przy wyborze czapek i błyskawiczną dostawę na terenie całego kraju.

Kontakt

Ulica: Al. Roździeńskiego 90

Kod: 40-203

Miejscowość: Katowice

http://foryou.katowice.pl/

E-mail: foryou@foryou.katowice.pl

Tel.: 32 258-97-56