Katalog firm

Centrum psychoterapii Harmonia

Zlokalizowane we Wrocławiu Centrum Psychoterapii Harmonia zapewnia profesjonalne wsparcie wszystkim, którzy próbują uporać się uzależnieniami. Poza tym prowadzi leczenie nerwicy, lęków i depresji. Oferuje terapię młodzieży, psychoterapię indywidualną, konsultacje i nie tylko. Zajmuje się również psychoedukacją.

Leczenie depresji

Statystyki nie kłamią - spośród wielu różnych chorób, na które cierpią miliony Polaków, depresja jest jedną z tych, która ma najmniejsze szanse bycia wyleczoną. Wynika to przede wszystkim z podejścia ludzi do różnych zaburzeń psychologicznych, którzy niepotrzebnie uznają osoby szukające pomocy jako słabe. Jednakże leczenie depresji jest jak najbardziej wykonalne i wcale nie jest oznaką słabości. Wręcz przeciwnie, wymaga olbrzymiej odwagi.
Zazwyczaj najlepszym rozwiązaniem na problemy depresyjne jest połączenie terapii farmakologicznej z terapią psychologiczną. Jeżeli zatem kogoś interesuje leczenie depresji Wrocław ma do zaoferowania Centrum Psychoterapii Harmonia. To właśnie tam można znaleźć psychoterapeutę, który ma wieloletnie doświadczenie z osobami cierpiącymi na zaburzenia depresyjne.
Każdy pacjent może liczyć na fachowe podejście. Podejmując się leczenia można znacznie przyspieszyć powrót do zdrowia i poprawić jakość swojego całego życia. Z dobrym psychoterapeutę, nawet najgorsza depresja nie powinna być straszna!

Kontakt

Ulica: Augustowska 88/13

Kod: 54-112

Miejscowość: Wrocław

http://harmonia-terapia.pl/

E-mail: kontakt@harmonia-terapia.pl

Tel.: 600-241-740


Podobne firmy

Ewa Czernik

Ewa Czernik to osoba pracująca w branży psychologii i psychoterapii. Posiada w niej ogromne doświadczenie, bazujące na pracy z wieloma klientami, ale też na podłożu naukowym - ukończyła studium i wiel...