Katalog firm

Centrum psychoterapii Harmonia

Zlokalizowane we Wrocławiu Centrum Psychoterapii Harmonia zapewnia profesjonalne wsparcie wszystkim, którzy próbują uporać się uzależnieniami. Poza tym prowadzi leczenie nerwicy, lęków i depresji. Oferuje terapię młodzieży, psychoterapię indywidualną, konsultacje i nie tylko. Zajmuje się również psychoedukacją.

Psychoterapia indywidualna

Centrum Psychoterapii Harmonia powstało we Wrocławiu i to właśnie w nim na co dzień swoich pacjentów przyjmuje Magdalena Gierula. Jest to osoba, która posiada bogate doświadczenie w prowadzeniu terapii różnego rodzaju. Zapewnia, że każda z osób, która zgłasza się do niej po pomoc, otrzyma ją właśnie w takiej formie, która najlepiej dopasowuje się do potrzeb pacjenta.
Istnieje bowiem wiele form niesienia pomocy psychologicznej, a jedną z najbardziej popularnych na pewno jest psychoterapia indywidualna. Jak sama nazwa wskazuje, jest to forma terapii, gdzie jest się sam na sam ze swoim psychoterapeutą. Umożliwia to nawiązanie silniejszej więzi i szybsze zbudowanie zaufania, które sprawia, że można rozmawiać o nawet najbardziej osobistych sprawach.
Dzięki temu wyniki terapii często okazują się znacznie lepsze niż podczas stosowania innych typów leczenia. Zatem jeżeli kogoś interesuje psychoterapia indywidualna Wrocław i znajdujące się tam Centrum Psychoterapii Harmonia na pewno zapewnią pomoc, jaka jest najbardziej potrzebna.

Kontakt

Ulica: Augustowska 88/13

Kod: 54-112

Miejscowość: Wrocław

http://harmonia-terapia.pl/

E-mail: kontakt@harmonia-terapia.pl

Tel.: 600-241-740


Podobne firmy

Ewa Czernik

Ewa Czernik to osoba pracująca w branży psychologii i psychoterapii. Posiada w niej ogromne doświadczenie, bazujące na pracy z wieloma klientami, ale też na podłożu naukowym - ukończyła studium i wiel...