Katalog firm

Kategorie


Centrum psychoterapii Harmonia

Zlokalizowane we Wrocławiu Centrum Psychoterapii Harmonia zapewnia profesjonalne wsparcie wszystkim, którzy próbują uporać się uzależnieniami. Poza tym prowadzi leczenie nerwicy, lęków i depresji. Oferuje terapię młodzieży, psychoterapię indywidualną, konsultacje i nie tylko. Zajmuje się również psychoedukacją.

Psychoterapia młodzieży

Okres dojrzewania jest niesamowicie trudnym etapem w życiu. Łączy w sobie wiele zmian fizycznych z poważnymi zmianami psychologicznymi, które w rezultacie mogą same w sobie generować wiele komplikacji. Komplikacje te mogą potem przeciągać się na długie lata dorosłości, dlatego też zawsze warto jest, aby zacząć szukać rozwiązania na swoje problemy jak najszybciej jest to możliwe.
Świetne wyniki w niektórych przypadkach daje na pewno psychoterapia młodzieży. Jest to forma terapii, nastawiona specjalnie na wymagania nastolatków, dzięki czemu pozwala najlepiej podejść do każdego z problemów. Jeżeli zatem kogoś interesuje psychoterapia młodzieży Wrocław to miasto w którym działa Centrum Psychoterapii Harmonia. Tam z kolei pracuje świetnie wykwalifikowany psychoterapeuta, który ma wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu zajęć z osobami w wieku młodzieńczym.
Bez problemu można zatem zapisać się na zajęcia, jakie prowadzone są w tym ośrodku i oczekiwać, że każdy nastolatek będzie miał szansę porozmawiać o swoich problemach w przyjemnej atmosferze.

Kontakt

Ulica: Augustowska 88/13

Kod: 54-112

Miejscowość: Wrocław

http://harmonia-terapia.pl/

E-mail: kontakt@harmonia-terapia.pl

Tel.: 600-241-740


Podobne firmy

Ewa Czernik

Ewa Czernik to osoba pracująca w branży psychologii i psychoterapii. Posiada w niej ogromne doświadczenie, bazujące na pracy z wieloma klientami, ale też na podłożu naukowym - ukończyła studium i wiel...