Katalog firm

Intprojekt

Firma Intprojekt z siedzibą w Łodzi działa w obszarze automatyki przemysłowej. Tworzenie rozwiązań opartych na inteligentnych systemach to nie tylko nasza praca, ale także hobby. Obok projektów i systemów wizyjnych oferujemy między innymi kompleksowe systemy sterowania maszyn, procesów i układów transportowych. Zapraszamy do współpracy!

Automatyka przemysłowa

Firma INTPROJEKT ma jeden cel, a celem tym jest nic innego jak projektowanie automatyki przemysłowej. Aby osiągnąć ten cel, firma wykorzystuje najlepsze z możliwych projektów systemów inteligentnych. Oprócz tego firma INTPROJEKT zatrudnia grupę inżynierów, którzy mogą pochwalić się nie tylko doskonałym wykształceniem i wieloletnim doświadczeniem, ale także dużą dozą kreatywności.
Dzięki temu każdy klient firmy INTPROJEKT może mieć pewność, że jego potrzeby będą spełnione w stu procentach. Głównym zadaniem firmy jest zrealizować wszelkie oczekiwania swoich klientów. A oczekiwania te często są bardzo trudne do spełnienia, jako że automatyka przemysłowa jest dziedziną inżynierii elektrycznej, która rozwija się w najszybszym tempie i wymaga nieustannego odnawiania posiadanej wiedzy.
Jednakże firma INTPROJEKT traktuje automatykę przemysłową w sposób innowacyjny, nieustannie wdrażając nowe rozwiązania w swoje projekty. Dzięki temu każdy klient ma pewność, że jego zlecenie będzie zrealizowane szybko i profesjonalnie.

Kontakt

Ulica: Puszkina 80

Kod: 92-516

Miejscowość: Łódź

http://intprojekt.com.pl/

E-mail: info@intprojekt.com.pl

Tel.: 609-023-468