Katalog firm

Intprojekt

Firma Intprojekt z siedzibą w Łodzi działa w obszarze automatyki przemysłowej. Tworzenie rozwiązań opartych na inteligentnych systemach to nie tylko nasza praca, ale także hobby. Obok projektów i systemów wizyjnych oferujemy między innymi kompleksowe systemy sterowania maszyn, procesów i układów transportowych. Zapraszamy do współpracy!

Programowanie sterowników plc

Firma INTPROJEKT zajmuje się profesjonalnym projektowaniem automatyki przemysłowej. Doświadczeni inżynierowie pracujący dla firmy projektują również automatykę maszynową w sposób bardzo kreatywny i wydajny. Każdemu działaniu przyświeca pasja i zaangażowanie.
Intprojekt zajmuje się realizacją przedsięwzięć takich jak programowanie sterowników PLC, pomiary elektryczne, prefabrykacja rozdzielnic, projekty elektryczne, systemy sterowania maszyn oraz systemy wizyjne.
To, co wyróżnia firmę Intprojekt na rynku to nie tylko wiedza, ale przede wszystkim bogate doświadczenie. Ważne jest również innowacyjne podejście do automatyki przemysłowej, skupiające się na najnowszych technologiach.
W ramach automatyki przemysłowej firma oferuje również wykonywanie wszelkich prac związanych z programowaniem, projektowaniem, prefabrykacją szaf, czy też kontrolą produkcji.
Profesjonalne podejście firmy Inprojekt przejawia się w dokonywaniu indywidualnych wycen projektów, dobieraniu odpowiednich komponentów i tworzeniu zamówionego systemu. Nie brak również fachowego poradnictwa. Wszystko to sprawia, że firma Inprojekt zasługuje na uwagę w branży automatyki przemysłowej, a potwierdzają to pozytywne opinie zadowolonych klientów.

Kontakt

Ulica: Puszkina 80

Kod: 92-516

Miejscowość: Łódź

http://intprojekt.com.pl/

E-mail: info@intprojekt.com.pl

Tel.: 609-023-468