Katalog firm

Kategorie


Intprojekt

Firma Intprojekt z siedzibą w Łodzi działa w obszarze automatyki przemysłowej. Tworzenie rozwiązań opartych na inteligentnych systemach to nie tylko nasza praca, ale także hobby. Obok projektów i systemów wizyjnych oferujemy między innymi kompleksowe systemy sterowania maszyn, procesów i układów transportowych. Zapraszamy do współpracy!

System sterowania maszyn

Doświadczeni specjaliści pracujący w znanej i cenionej firmie INTPROJEKT wiedzą jak zadowolić każdego, nawet wybrednego klienta. Takie dziedziny jak system sterowania maszyn, automatyka przemysłowa, systemy wizyjne, pomiary elektryczne, czy programowanie sterowników PLC to kierunki, w których najlepiej się odnajdują.
Wiele zleceń wykonują nie tylko w kraju, ale i za granicą. Nawet w krajach oddalonych wiele kilometrów od granic naszego państwa, w Mongolii, Pakistanie, czy Indonezji. Gwarantem wszystkich usług są już te zrealizowane w przeszłości. Na odpowiedniej stronie internetowej w każdej chwili możemy przejrzeć ich dokonania. Np. świetnie wykonana prefabrykacja 4 rozdzielnic spełniających normy kompatybilności elektromagnetycznej, czy projekt elektryczny i AKPiA stacji uzdatniania wody w Łęczycy.
To tylko niektóre prace zrobione przez Intprojekt, które w opinii zleceniodawców wykonane zostały w sposób perfekcyjny. Warto zapoznać się z ofertą tej rzetelnej, uczciwej, ale i przyjaznej firmy, która to dostępna jest na stronie http://intprojekt.com.pl/oferta/systemy-sterowania/maszyn/.

Kontakt

Ulica: Puszkina 80

Kod: 92-516

Miejscowość: Łódź

http://intprojekt.com.pl/

E-mail: info@intprojekt.com.pl

Tel.: 609-023-468