Katalog firm

Intprojekt

Firma Intprojekt z siedzibą w Łodzi działa w obszarze automatyki przemysłowej. Tworzenie rozwiązań opartych na inteligentnych systemach to nie tylko nasza praca, ale także hobby. Obok projektów i systemów wizyjnych oferujemy między innymi kompleksowe systemy sterowania maszyn, procesów i układów transportowych. Zapraszamy do współpracy!

Systemy wizyjne

Intprojekt jest firmą specjalizującą się w tworzeniu automatyki przemysłowej w ramach inżynierii elektrycznej. Działanie firmy opiera się na wykonywaniu inteligentnych systemów (w tym systemy wizyjne czy systemy sterowania maszynami), programowaniu czy pomiarze elektrycznym.
To, czym charakteryzuje się Intprojekt jest niewątpliwie profesjonalizm i solidność. Zespół inżynierów wykorzystując najnowocześniejsze trendy oraz technologie dąży do zaspokajania potrzeb najbardziej wymagających klientów. Firma stale dba do podnoszenia kwalifikacji swoich pracowników oraz gromadzi informacje o zapotrzebowaniu na rynku, dzięki czemu wyróżnia się doświadczeniem oraz kompleksową wiedzą.
Oprócz projektowania nowinek takich jak systemy wizyjne, systemy sterownicze, programowania czy czuwania nad przebiegiem działań, firma oferuje także dostarczenie klientom odpowiednich narzędzi, porad i wskazówek, aby on sam wykonał swoje projekty i pomysły. Intprojekt zapewnia również pomoc w przypadku konieczności serwisu wykonanych przez nich urządzeń. W swojej dziedzinie, Intprojekt wyróżnia się zdecydowanie pasją i innowacyjnością, przez co darzony jest uznaniem i zaufaniem swoich nabywców.

Kontakt

Ulica: Puszkina 80

Kod: 92-516

Miejscowość: Łódź

http://intprojekt.com.pl/

E-mail: info@intprojekt.com.pl

Tel.: 609-023-468