Katalog firm

Jaksa

Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z tym, co może zaproponować Jaksa. Mowa o firmie, której główny profil działalności to świadczenie usług związanych z projektowaniem, montażem oraz kompleksowym wyposażeniem obiektów szklarniowych. W razie pytań, zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą stroną internetową.

Budowa szklarni

Marzysz o posiadaniu szklarni, jednak nie wiesz jak się za to zabrać? Zapraszamy do skorzystania z naszych usług! Budowa szklarni to usługa, na której znamy się jak nikt. Oferujemy nie tylko profesjonalne wykonanie szklarni, ale również dostarczenie jej wyposażenia, dzięki czemu można cieszyć się wspaniałymi plonami przeznaczonymi do sprzedaży.
Oferujemy państwu rzetelność, solidne wykonanie każdej usługi i szybki czas realizacji zlecenia. Naszym klientom proponujemy szklarnie "pod klucz", czyli całkowicie ukończone i nie wymagające dodatkowego nakładu pracy. Warto pamiętać o tym, że profesjonalne szklarnie aby przynosić zysk muszą być odpowiednio skonstruowane i wyposażone - jesteśmy firmą oferującą szklarnie przemysłowe, a każde nasze zlecenie cieszy się pełnym zadowoleniem klientów.
Inwestujemy w obiekty wielofunkcyjne, które posiadają minimalną liczbę barier ograniczających napływ światła, dzięki czemu nasi klienci mogą odnosić sukcesy zarówno w uprawie warzyw jak i kwiatów oraz roślin doniczkowych.

Kontakt

Ulica: Piątkowisko 87

Kod: 95-200

Miejscowość: Pabianice

http://www.jaksa.pl/

E-mail: biuro@jaksa.pl

Tel.: 604-594-634


Podobne firmy

Paut

Zapraszamy na stronę internetową firmy Paut Pracownia Automatyki z siedzibą w Olsztynie. Projektujemy i wykonujemy systemy automatyki dla obiektów mieszkalnych, przemysłowych i publicznych, ale nie ty...