Katalog firm

Kategorie


Jaksa

Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z tym, co może zaproponować Jaksa. Mowa o firmie, której główny profil działalności to świadczenie usług związanych z projektowaniem, montażem oraz kompleksowym wyposażeniem obiektów szklarniowych. W razie pytań, zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą stroną internetową.

Obróbka stali

Naszą specjalnością jest obróbka stali CNC, ponad 15 lat istnienia na rynku pozwala nam zaoferować klientom najwyższą jakość i pełen profesjonalizm. Zlecone przez naszych klientów zadania realizowane są przez wykształcony zespół specjalistów, na najnowocześniejszych maszynach między innymi na przecinarce plazmowo – gazowe CNC typu VXsped HQ z zakresem cięcia od 1 mm do 100 mm grubości materiału. W obróbce stali, ogranicza nas tylko wyobraźnia inwestora.
Wykonujemy usługi dla klientów z kraju i zagranicy. Wykonujemy również wiercenia w technologii CNC, wykorzystując do tego oprogramowania Lantek i Tekla Structures pozwalających na pracę w technologii 3D. Oczywiście, nie tylko CNC jest naszą mocną stroną, Posiadamy również doświadczenie w budowie i rozbudowie już istniejących konstrukcji stalowych, w tym szklarni przemysłowych i pieczarkarni.
Pracujemy w oparciu o wdrożone i certyfikowane normy zarządzania jakością: ISO 9001:2008, EN 1090-1, 2 (EXC 3) i EN ISO 3834-2. Dla nas jakość ma bezwzględny priorytet.

Kontakt

Ulica: Piątkowisko 87

Kod: 95-200

Miejscowość: Pabianice

http://www.jaksa.pl/

E-mail: biuro@jaksa.pl

Tel.: 604-594-634


Podobne firmy

Paut

Zapraszamy na stronę internetową firmy Paut Pracownia Automatyki z siedzibą w Olsztynie. Projektujemy i wykonujemy systemy automatyki dla obiektów mieszkalnych, przemysłowych i publicznych, ale nie ty...