Katalog firm

Kategorie


Jawo

Cenicie sobie szybkie gotowanie? Nie macie dużo czasu na przygotowanie posiłku? To nasza oferta jest idealna dla Was. Jawo ma w swojej ofercie najróżniejsze mrożonki oraz dania gotowe, które bardzo łatwo przyrządzicie. nasza oferta skierowana jest do klientów indywidualnych, jak również do klientów biznesowych.

Mrożonki

Twoja praca pochłania cały Twój czas? Nie masz wolnej chwili, bo w między czasie studiujesz? A może nie lubisz tracić ani chwili na siedzenie w kuchni lub starasz się zminimalizować ten czas? Właśnie w takich sytuacjach przyjdzie Ci z pomocą Jawo, której ofertę znajdziesz na stronie https://jawo.pl/! Jesteśmy firmą rzetelną, odpowiedzialną, która ceni sobie ponad wszystko zdanie klienta i jego pełną satysfakcję.
Dzięki takiemu oddaniu oraz dołożeniu możliwie największej staranności względem opracowania jak najlepszych receptur naszych wyrobów, możemy oferować najwyższą jakość tym, którzy nam zaufali. Pragniemy, aby każdy, kto zakupi nasze produkty, miał na stole coś pożywnego, z jak najlepszym składem.
Dzięki odpowiedniej selekcji i opracowaniu przepisów, nasze produkty smakują prawie jak domowe, które wyszły spod ręki Twojej babci lub mamy. Dzięki temu powrócisz pamięcią i smakiem do czasów dzieciństwa. Z pewnością, gdy spróbujesz choć raz naszych produktów, nie będzie odwrotu i wrócisz po nie ponownie. Zaufaj nam i wypróbuj mrożonki, które smakują jak domowe dania.

Kontakt

Ulica: Równoległa 88/98

Kod: 42-216

Miejscowość: Częstochowa

http://jawo.pl/

E-mail: firma@jawo.pl

Tel.: 34 363-14-28