Katalog firm

Kategorie


Jawo

Cenicie sobie szybkie gotowanie? Nie macie dużo czasu na przygotowanie posiłku? To nasza oferta jest idealna dla Was. Jawo ma w swojej ofercie najróżniejsze mrożonki oraz dania gotowe, które bardzo łatwo przyrządzicie. nasza oferta skierowana jest do klientów indywidualnych, jak również do klientów biznesowych.

Pierogi mrożone

Jesteśmy polskim przedsiębiorstwem, które zajmuje się produkcją mrożonek, z których sporą część stanowią pierogi mrożone. Ich produkcja to nie tylko nasza praca, ale także i pasja, co przejawia się dbałością o jakość produktów na każdym możliwym etapie i bogatym ich portfolio.
Wśród naszych pierogów obecne są zarówno pierogi mrożone na słodko, z owocami bądź serem, jak i pierogi wytrawne, wśród których znajdą Państwo nie tylko pierogi z kapustą i z grzybami, ale także pierogi z kaszą i z grzybami czy ze szpinakiem, a także pierogi ruskie.
Ofertę naszą wyróżnia też obecność w niej produktów wnoszących do Państwa diety powiew egzotyki w postaci japońskich pierożków gyoza, które cieszą się w naszym kraju coraz większym uznaniem.
Nasze pierogi mrożone przygotowujemy niezwykle starannie, a specjalne procedury ich mrożenia sprawiają, że nie tracą one w tym procesie cennych składników odżywczych, w tym witamin, których pozbawione jest wiele produktów mrożonych niebędących przetworzonymi w sposób prawidłowy.

Kontakt

Ulica: Równoległa 88/98

Kod: 42-216

Miejscowość: Częstochowa

http://jawo.pl/

E-mail: firma@jawo.pl

Tel.: 34 363-14-28