Katalog firm

Kategorie


J&W Glob Service Sp. z o.o.

J&W Glob Service Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jako zespół doświadczonych mechaników samochodowych oferuje szeroki zakres usług dla klientów z Polski i Europy Zachodniej. Naprawia pojazdy ciężarowe różnych marek i naczepy. Zajmuje się holowaniem i wulkanizacją. Mobilna pomoc drogowa dostępna jest przez całą dobę.

Holownik TIR

Samochód ciężarowy wypadł z drogi i potrzebna jest pomoc? Zwykła laweta nie poradzi sobie z tak dużym autem, ale nasz holownik TIR jak najbardziej!
Jeżeli potrzebujesz pomocy związanej z holowaniem samochodu ciężarowego, to skontaktuj się z nami. Przyjedziemy naszym holownikiem i szybko ustabilizujemy Twoją ciężarówkę oraz odholujemy ją w bezpieczne miejsce.
Od lat wspieramy przedsiębiorców działających w transporcie wielkogabarytowym. Działamy na terenie całej Europy Zachodniej, więc możesz liczyć na naszą pomoc praktycznie w każdym miejscu.
Jeśli ciężarówka z Twojej floty uległa awarii, której nie da się naprawić na miejscu, to nasz holownik z całą pewnością się Tobie przyda. Skorzystaj w takiej sytuacji z naszej pomocy i miej pewność, że ciężarówka zostanie odholowana w bezpieczne miejsce. Jeżeli jest możliwa naprawa ciężarówki na miejscu, to również jesteśmy w stanie Tobie pomóc.
Sprawdź naszą ofertę i dołącz do kolejnych osób, które są zadowolone ze współpracą z naszą firmą. Na nas zawsze możesz liczyć!

Kontakt

Ulica: Mickiewicza 38

Kod: 01-625

Miejscowość: Warszawa

https://www.naprawatir24.pl/

E-mail: biuro@naprawatir24.pl

Tel.: 573939922


Podobne firmy

Nagaz

Firma Nagaz Stefanowski z siedzibą w Łodzi działa w branży samochodowych instalacji gazowych LPG od wielu lat. Oprócz tego, że oferuje ich profesjonalny montaż i wymianę zbiorników LPG, świadczy usług...

AMS Car Design

AMS Car Design oferuje Wam sprzedaż szyb, przyciemniane szyb oraz ich montaż. Zachęcamy do wizyty w naszej firmie, gdzie bardzo chętnie dowiemy się, jakie macie od nas oczekiwania. Nasza firma od wiel...