Katalog firm

Kategorie


J&W Glob Service Sp. z o.o.

J&W Glob Service Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jako zespół doświadczonych mechaników samochodowych oferuje szeroki zakres usług dla klientów z Polski i Europy Zachodniej. Naprawia pojazdy ciężarowe różnych marek i naczepy. Zajmuje się holowaniem i wulkanizacją. Mobilna pomoc drogowa dostępna jest przez całą dobę.

Mobilny serwis TIR

Usługi świadczone przez jakikolwiek mobilny serwis Tir muszą być dostępne przez całą dobę i bez względu na dzień tygodnia. Dotyczy to zarówno firm zajmujących się naprawą zwykłych samochodów osobowych, jak i całych ciężarówek. Jednakże serwisy przeznaczone dla TIRów są trudniejsze do znalezienia.
Podróżując przez Europę Zachodnią, każdy kierowca TIRa powinien wiedzieć o firmie J&W Glob Service Sp. z o.o. i znać jej telefon kontaktowy. Jest to bowiem mobilny serwis TIR, który znany jest z tego że zapewnia swoim klientom szybką i profesjonalną naprawę. Wszystkie zgłoszenia jakie są odbierane w tym serwisie mogą liczyć na sprawną odpowiedź. Na miejsce zdarzenia trafi doświadczona ekipa, która pomoże zlokalizować źródło problemu i go naprawić.
Gdy napraw nie da się wykonać na miejscu, TIR będzie odholowany do doświadczonego warsztatu. Wszystkie usługi świadczone przez J&W Glob Service Sp. z o.o. są tak rozsądnie wycenione, że każdy klient poradzi sobie z ich pokryciem. Serwis ten to zatem doskonały wybór dla wszystkich kierowców.

Kontakt

Ulica: Mickiewicza 38

Kod: 01-625

Miejscowość: Warszawa

https://www.naprawatir24.pl/

E-mail: biuro@naprawatir24.pl

Tel.: 573939922


Podobne firmy

Nagaz

Firma Nagaz Stefanowski z siedzibą w Łodzi działa w branży samochodowych instalacji gazowych LPG od wielu lat. Oprócz tego, że oferuje ich profesjonalny montaż i wymianę zbiorników LPG, świadczy usług...

AMS Car Design

AMS Car Design oferuje Wam sprzedaż szyb, przyciemniane szyb oraz ich montaż. Zachęcamy do wizyty w naszej firmie, gdzie bardzo chętnie dowiemy się, jakie macie od nas oczekiwania. Nasza firma od wiel...