Katalog firm

Kategorie


J&W Glob Service Sp. z o.o.

J&W Glob Service Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jako zespół doświadczonych mechaników samochodowych oferuje szeroki zakres usług dla klientów z Polski i Europy Zachodniej. Naprawia pojazdy ciężarowe różnych marek i naczepy. Zajmuje się holowaniem i wulkanizacją. Mobilna pomoc drogowa dostępna jest przez całą dobę.

Mobilny Serwis TIR Niemcy

Twoje auto ciężarowe uległo awarii w Niemczech? Wiesz doskonale, że skorzystanie z pomocy niemieckiej firmy wiąże się z dużymi kosztami i szukasz innego rozwiązania? Zależy Tobie na czasie, ponieważ chcesz, żeby ciężarówka dojechała na czas z towarem?
W takim razie skorzystaj z naszej oferty. Zadzwoń do nas i przekonaj się jak dobrze działa nasz mobilny serwis TIR w Niemczech. Za naszą usługę zapłacisz znacznie mniej, a Twoją ciężarówką zajmą się profesjonaliści z wieloletnim doświadczeniem. Nie będziesz musiał również martwić się tym, że Twój kierowca nie zna języka niemieckiego. Więcej szczegółów dowiesz się wchodząc na stronę https://www.naprawatir24.pl/.
Nasza oferta tak naprawdę nie ma wad. Stworzyliśmy profesjonalny serwis samochodów ciężarowych i jesteśmy wstanie pomóc praktycznie w każdej chwili i w każdym miejscu. Znamy się na swojej pracy i wiemy, że w tej branży czas ma znaczenie. Nasi klienci mogą bowiem wiele stracić jeżeli towar nie dotrze na czas w odpowiednie miejsce. Jeśli nawiążesz z nami stałą współpracę, to będziemy dbać o to, żeby taka sytuacja nigdy się nie zdarzyła.

Kontakt

Ulica: Mickiewicza 38

Kod: 01-625

Miejscowość: Warszawa

https://www.naprawatir24.pl/

E-mail: biuro@naprawatir24.pl

Tel.: 573939922


Podobne firmy

AMS Car Design

AMS Car Design oferuje Wam sprzedaż szyb, przyciemniane szyb oraz ich montaż. Zachęcamy do wizyty w naszej firmie, gdzie bardzo chętnie dowiemy się, jakie macie od nas oczekiwania. Nasza firma od wiel...

Nagaz

Firma Nagaz Stefanowski z siedzibą w Łodzi działa w branży samochodowych instalacji gazowych LPG od wielu lat. Oprócz tego, że oferuje ich profesjonalny montaż i wymianę zbiorników LPG, świadczy usług...