Katalog firm

J&W Glob Service Sp. z o.o.

J&W Glob Service Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jako zespół doświadczonych mechaników samochodowych oferuje szeroki zakres usług dla klientów z Polski i Europy Zachodniej. Naprawia pojazdy ciężarowe różnych marek i naczepy. Zajmuje się holowaniem i wulkanizacją. Mobilna pomoc drogowa dostępna jest przez całą dobę.

Naprawa ciężarówek

Firma J&W GLOB Service specjalizuje się w mobilnych naprawach samochodów ciężarowych TIR, a także naczep. Oferowane przez nas usługi świadczone są na terenie Europy Zachodniej, a konkretniej mówiąc w krajach takich, jak Niemcy, Francja, Belgia, a także Holandia. Zapewniamy przede wszystkim szybką, natychmiastową reakcję i interwencję.
Ponadto gwarantujemy dyspozycyjność 24h na dobę, dzięki czemu jesteśmy w stanie pomóc o każdej porze dnia, czy nocy. Co więcej, naprawa ciężarówek prowadzona jest w miejscu awarii przez naszych specjalistów i ekspertów. Wysoka jakość świadczonych przez nas usług możliwa jest chociażby dzięki nieustannie zdobywanym kwalifikacjom i wiedzy naszych pracowników.
Należy wspomnieć, iż zapewniamy szybkie zdiagnozowanie danego problemu i przede wszystkim skuteczną naprawę, a wszystko to przy naprawdę rozsądnych, atrakcyjnych dla klientów cenach. Gwarantujemy profesjonalną obsługę, a także miłą atmosferę. Bardzo serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Kontakt

Ulica: Mickiewicza 38

Kod: 01-625

Miejscowość: Warszawa

https://www.naprawatir24.pl/

E-mail: biuro@naprawatir24.pl

Tel.: 573939922


Podobne firmy

AMS Car Design

AMS Car Design oferuje Wam sprzedaż szyb, przyciemniane szyb oraz ich montaż. Zachęcamy do wizyty w naszej firmie, gdzie bardzo chętnie dowiemy się, jakie macie od nas oczekiwania. Nasza firma od wiel...

Nagaz

Firma Nagaz Stefanowski z siedzibą w Łodzi działa w branży samochodowych instalacji gazowych LPG od wielu lat. Oprócz tego, że oferuje ich profesjonalny montaż i wymianę zbiorników LPG, świadczy usług...