Katalog firm

J&W Glob Service Sp. z o.o.

J&W Glob Service Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jako zespół doświadczonych mechaników samochodowych oferuje szeroki zakres usług dla klientów z Polski i Europy Zachodniej. Naprawia pojazdy ciężarowe różnych marek i naczepy. Zajmuje się holowaniem i wulkanizacją. Mobilna pomoc drogowa dostępna jest przez całą dobę.

Naprawa TIR

Szybka i sprawna naprawa TIR może niekiedy sprawić wiele trudności, zwłaszcza jeżeli do nagłej usterki w samochodzie dojdzie na drodze międzynarodowej, gdzie trudno o pomoc drogową. Jako że zapotrzebowanie na taką pomoc jest olbrzymie, swoją działalność rozpoczęła firma J&W Glob Service Sp. z o.o.
Jest to całodobowy i mobilny serwis dla TIRów i innych samochodów ciężarowych. Samochody te często należą do wiodących marek takich jak Volvo czy też Mercedes. Pracownicy firmy J&W Glob Service Sp. z o.o. mają doświadczenie w naprawie wielu marek, zatem każdy klient ma pewność, że gdy korzysta z tego serwisu, szansa na szybką naprawę jest duża. Jednocześnie naprawa TIRa wykonywana przez J&W Glob Service Sp. z o.o. jest wyceniona korzystnie dla klienta.
Każde zgłoszenie jakie trafia do tego serwisu jest przetwarzane jak najszybciej to możliwe. Podczas współpracy klienci mogą liczyć na przyjemną obsługę i pełen profesjonalizm. To zatem serwis mobilny, z którego niewątpliwie warto jest skorzystać.

Kontakt

Ulica: Mickiewicza 38

Kod: 01-625

Miejscowość: Warszawa

https://www.naprawatir24.pl/

E-mail: biuro@naprawatir24.pl

Tel.: 573939922


Podobne firmy

Nagaz

Firma Nagaz Stefanowski z siedzibą w Łodzi działa w branży samochodowych instalacji gazowych LPG od wielu lat. Oprócz tego, że oferuje ich profesjonalny montaż i wymianę zbiorników LPG, świadczy usług...

AMS Car Design

AMS Car Design oferuje Wam sprzedaż szyb, przyciemniane szyb oraz ich montaż. Zachęcamy do wizyty w naszej firmie, gdzie bardzo chętnie dowiemy się, jakie macie od nas oczekiwania. Nasza firma od wiel...