Katalog firm

Kategorie


J&W Glob Service Sp. z o.o.

J&W Glob Service Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jako zespół doświadczonych mechaników samochodowych oferuje szeroki zakres usług dla klientów z Polski i Europy Zachodniej. Naprawia pojazdy ciężarowe różnych marek i naczepy. Zajmuje się holowaniem i wulkanizacją. Mobilna pomoc drogowa dostępna jest przez całą dobę.

Naprawa TIR Niemcy

Od wielu lat współpracujemy z firmami zajmującymi się transportem międzynarodowym. Dzięki temu nie tylko zdobyliśmy doświadczenie, ale również dowiedzieliśmy się w jaki sposób możemy rozwinąć swoją działalność, żeby sprostać oczekiwaniom naszych klientów.
Dlatego nasze usługi oferujemy na terenie całej Europy Zachodniej. W każde miejsce jesteśmy w stanie dotrzeć szybko i dzięki temu możemy szybciej naprawić ciężarówkę należącą do Twojej floty.
Nasza naprawa Tir Niemcy zyskała już uznanie wśród wielu właścicieli floty ciężarówek. To motywuje nas do tego, żeby dalej się rozwijać i poszerzać naszą ofertę. Dlatego nie stoimy w miejscu i inwestujemy w nowoczesne rozwiązania technologicznie. Dzięki temu możemy jeszcze szybciej zdiagnozować usterkę i ją naprawić.
Jeśli posiadasz swoją flotę i chcesz zapewnić jej bezpieczeństwo w każdej sytuacji, to skorzystaj z naszej oferty. Przekonaj się, że jesteśmy firmą, która ma wiele do zaoferowania i zawsze będziemy do Twojej dyspozycji. Zapraszamy do kontaktu.

Kontakt

Ulica: Mickiewicza 38

Kod: 01-625

Miejscowość: Warszawa

https://www.naprawatir24.pl/

E-mail: biuro@naprawatir24.pl

Tel.: 573939922


Podobne firmy

AMS Car Design

AMS Car Design oferuje Wam sprzedaż szyb, przyciemniane szyb oraz ich montaż. Zachęcamy do wizyty w naszej firmie, gdzie bardzo chętnie dowiemy się, jakie macie od nas oczekiwania. Nasza firma od wiel...

Nagaz

Firma Nagaz Stefanowski z siedzibą w Łodzi działa w branży samochodowych instalacji gazowych LPG od wielu lat. Oprócz tego, że oferuje ich profesjonalny montaż i wymianę zbiorników LPG, świadczy usług...