Katalog firm

Kategorie


J&W Glob Service Sp. z o.o.

J&W Glob Service Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jako zespół doświadczonych mechaników samochodowych oferuje szeroki zakres usług dla klientów z Polski i Europy Zachodniej. Naprawia pojazdy ciężarowe różnych marek i naczepy. Zajmuje się holowaniem i wulkanizacją. Mobilna pomoc drogowa dostępna jest przez całą dobę.

Truck serwis

Nasza firma poza usługą truck serwis, oferuje sprzedaż sprzętu budowlanego. Prowadzimy również sprzedaż taśm i taśmociągów, które sprowadzamy bezpośrednio od największego rosyjskiego producenta. Tak szeroka oferta pozwala na kompleksową obsługę najbardziej wymagających klientów.
Nasza firma prowadzi również mobilny warsztat samochodów ciężarowych. Specjalizujemy się w serwisowaniu TIR-ów popularnych marek, takich jak Daf, Man, Volvo czy Renault. Działamy na terenie całej Europy Zachodniej. Nasz mobilny warsztat znany jest w wielu krajach. Dysponujemy liczną flotą busów serwisowych, czekających na zgłoszenia 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.
Nasze zespoły świetnych mechaników rozlokowane są przy uczęszczanych trasach tranzytowych w Belgii, Holandii, Szwecji, Norwegii, a także u naszych południowych sąsiadów, w Czechach, na Słowacji i Słowenii. Nasz truck serwis w Niemczech cieszy się renomą przystępnego cenowo i zapewniającego sprawne, szybkie naprawy. Bardzo serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Kontakt

Ulica: Mickiewicza 38

Kod: 01-625

Miejscowość: Warszawa

https://www.naprawatir24.pl/

E-mail: biuro@naprawatir24.pl

Tel.: 573939922


Podobne firmy

AMS Car Design

AMS Car Design oferuje Wam sprzedaż szyb, przyciemniane szyb oraz ich montaż. Zachęcamy do wizyty w naszej firmie, gdzie bardzo chętnie dowiemy się, jakie macie od nas oczekiwania. Nasza firma od wiel...

Nagaz

Firma Nagaz Stefanowski z siedzibą w Łodzi działa w branży samochodowych instalacji gazowych LPG od wielu lat. Oprócz tego, że oferuje ich profesjonalny montaż i wymianę zbiorników LPG, świadczy usług...