Katalog firm

Kategorie


J&W Glob Service Sp. z o.o.

J&W Glob Service Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jako zespół doświadczonych mechaników samochodowych oferuje szeroki zakres usług dla klientów z Polski i Europy Zachodniej. Naprawia pojazdy ciężarowe różnych marek i naczepy. Zajmuje się holowaniem i wulkanizacją. Mobilna pomoc drogowa dostępna jest przez całą dobę.

Warsztat samochodów ciężarowych

Posiadasz flotę samochodów ciężarowych? Wiesz, że każda awaria może być przyczyną opóźnienia w dostawie i chcesz tego uniknąć? Szukasz sprawdzonego partnera w biznesie, który profesjonalnie zajmie się Twoją flotą?
W takim razie już znalazłeś. Na nas możesz liczyć w każdej sytuacji. Nasz warsztat samochodów ciężarowych zawsze zajmie się ciężarówką należącą do Twojej floty. Korzystamy z nowoczesnych rozwiązań technologicznych i dzięki temu możemy szybko wykryć usterkę. W naszej firmie pracują pasjonaci, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie. Naprawa samochodów ciężarowych nie ma dla nas żadnych tajemnic.
Oferujemy nie tylko naprawę w stacjonarnym warsztacie. Jeśli potrzebujesz naszej pomocy za granicą Polski, to również możesz na nas liczyć. Posiadamy liczne mobilne serwisy, które są ulokowane na terenie całej Europy Zachodniej. Dzięki temu możemy szybko dojechać w każde miejsce, a nasza usługa jest tańsza od konkurencji.
Jeżeli jeszcze nie miałeś okazji skorzystać z naszej oferty, to zapraszamy do kontaktu.

Kontakt

Ulica: Mickiewicza 38

Kod: 01-625

Miejscowość: Warszawa

https://www.naprawatir24.pl/

E-mail: biuro@naprawatir24.pl

Tel.: 573939922


Podobne firmy

AMS Car Design

AMS Car Design oferuje Wam sprzedaż szyb, przyciemniane szyb oraz ich montaż. Zachęcamy do wizyty w naszej firmie, gdzie bardzo chętnie dowiemy się, jakie macie od nas oczekiwania. Nasza firma od wiel...

Nagaz

Firma Nagaz Stefanowski z siedzibą w Łodzi działa w branży samochodowych instalacji gazowych LPG od wielu lat. Oprócz tego, że oferuje ich profesjonalny montaż i wymianę zbiorników LPG, świadczy usług...