Katalog firm

Katan

Zapraszamy do skorzystania z usług biura rachunkowego Katan. Jesteśmy rzetelną oraz solidną firma, która oferuje współpracę mniejszym oraz większym przedsiębiorstwom nie mającym swojego działu księgowego. Bardzo chętnie przejmiemy kontrolę nas wszystkimi Waszymi rachunkami, abyście nie musieli się niczym martwić.

Prowadzenie księgowości

Katan to biuro rachunkowe Pruszków, dzięki któremu pozyskasz fachową pomoc w prowadzeniu działalności gospodarczej, efektywnej organizacji jej pracy oraz wielu innych aspektach. Firma na rynku działa już od 2000 roku, co samo w sobie świadczy o jakości wykonywanych przez nią usług.
Cieszy się bardzo dużą renomą, a na przestrzeni wielu lat swojego istnienia zdołało zaskarbić sobie sympatię i zaufanie klientów z całej Polski - i to nie tylko tych działających lokalnie, ale i takich posiadających zasięg ogólnopolski, a nawet międzynarodowe. Co ważne, biuro swoje usługi kieruje zarówno do klientów dopiero zaczynających swoją przygodę z prowadzeniem własnej działalności, jak i do tych, które takową już posiadają i potrzebując pomocy w dbaniu o jej bieżące sprawy związane właśnie z księgowością.
Firma podchodzi do każdego klienta w sposób indywidualny, rozumiejąc potrzeby każdego z nich i starając się obsłużyć go w jak najbardziej kompleksowy, a przede wszystkim satysfakcjonujący sposób. Właśnie dlatego cieszy się takim zaufaniem.

Kontakt

Ulica: Natalińska 5

Kod: 05-805

Miejscowość: Otrębusy

http://katan.pl/

E-mail: biuro@katan.pl

Tel.: 22 486-30-60


Podobne firmy

Taxform

Oczekujesz pełnego wsparcia, w kontekście rachunkowości oraz księgowości, działalności którą prowadzisz? Niech zatem Taxform będzie dla ciebie idealnym rozwiązaniem w tym zakresie, jednocześnie opcją...