Katalog firm

Katan

Zapraszamy do skorzystania z usług biura rachunkowego Katan. Jesteśmy rzetelną oraz solidną firma, która oferuje współpracę mniejszym oraz większym przedsiębiorstwom nie mającym swojego działu księgowego. Bardzo chętnie przejmiemy kontrolę nas wszystkimi Waszymi rachunkami, abyście nie musieli się niczym martwić.

Rozliczanie podatków

Katan to świadcząca usługi księgowo-rachunkowe firma ciesząca się ogromną renomą, zbudowaną na bazie przeszło siedemnastoletniego doświadczenia w branży. To biuro rachunkowe Grodzisk Mazowiecki, które od wielu lat zajmuje się kompleksową obsługą firm - zarówno tych większych, które co miesiąc mają do rozliczenia kilka tysięcy dokumentów, jak i mniejszych, którym dodatkowo pomaga w organizacji pracy, jak i bieżącym prowadzeniu spraw firmowych.
Swoją renomę firma budowała na bazie współpracy z wielkimi korporacjami, radząc sobie z największymi wymaganiami jakościowymi - pozwala jej to teraz sprostać każdemu stawianemu przed nią wyzwaniu, niezależnie od jego skali.
Firma posiada oczywiście wszelkiego rodzaju uprawnienia (w tym to najważniejsze, pochodzące od Ministra Finansów), które umożliwiają jej nie tylko obsługę księgową, ale też między innymi pośrednictwo w kontakcie z instytucjami pokroju Krajowego rejestru Sądowego, Urzędu Statystycznego, Rejestr osób prowadzących działalność gospodarczą i wielu innych.

Kontakt

Ulica: Natalińska 5

Kod: 05-805

Miejscowość: Otrębusy

http://katan.pl/

E-mail: biuro@katan.pl

Tel.: 22 486-30-60


Podobne firmy

Taxform

Oczekujesz pełnego wsparcia, w kontekście rachunkowości oraz księgowości, działalności którą prowadzisz? Niech zatem Taxform będzie dla ciebie idealnym rozwiązaniem w tym zakresie, jednocześnie opcją...