Katalog firm

Kategorie


PPHU Ład

Firma P.P.H.U. Ład z siedzibą w Konstantynowie Łódzkim od wielu lat świadczy usługi ogrodnicze dla mieszkańców i przedsiębiorców z Łodzi i okolic. Dysponując profesjonalnym sprzętem, oferuje koszenie trawników, wycinkę drzew, prace porządkowe i wiele więcej. Firma gwarantuje wysoką jakość usług i konkurencyjne ceny.

Usługi ogrodnicze

Bardzo dobrze zdajemy sobie sprawę z tego, jak wiele osób ma duży problem z zaprojektowaniem i wykonaniem oryginalnego ogrodu, dlatego też powstała nasza firma ogrodnicza, aby ułatwić Państwu to zadanie. Zatrudniamy najlepszych ogrodników na rynku, dzięki czemu jesteśmy w stanie podjąć się realizacji nawet najtrudniejszych i najbardziej skomplikowanych zleceń.
Wszyscy nasi klienci mogą liczyć nie tylko na wysoką jakość usług i konkurencyjne ceny, ale również na kompleksowe doradztwo i gwarancję na rośliny. Jeżeli uważają Państwo, że profesjonalne usługi ogrodnicze Łódź muszą wiązać się z bardzo dużymi wydatkami, to po skorzystaniu z naszych usług bardzo szybko zmienicie swoje dotychczasowe zdanie. Oferujemy autorskie projekty dopracowane do perfekcji, które zaspokoją oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników.
Piękny i estetyczny ogród jest wspaniałym miejscem do wypoczynku i spędzenia wolnego dnia z rodziną. Zaprojektowaliśmy wymarzone ogródki wielu naszym zadowolonych klientom i teraz bardzo chętnie pomożemy również i Państwu.

Kontakt

Ulica: Skłodowskiej 42

Kod: 95-050

Miejscowość: Konstantynów Łódzki

http://miastoiogrody.pl/

E-mail: biuro@miastoiogrody.pl

Tel.: 692-585-357