Katalog firm

PPHU Ład

Firma P.P.H.U. Ład z siedzibą w Konstantynowie Łódzkim od wielu lat świadczy usługi ogrodnicze dla mieszkańców i przedsiębiorców z Łodzi i okolic. Dysponując profesjonalnym sprzętem, oferuje koszenie trawników, wycinkę drzew, prace porządkowe i wiele więcej. Firma gwarantuje wysoką jakość usług i konkurencyjne ceny.

Wycinka drzew

Wichury i silne burze często pozostawiają po sobie wiele nieporządku, który jest silnie odczuwany w takich dużych miastach jak Łódź. Dlatego też niezbędne są firmy, które specjalizują się w przeprowadzaniu różnego rodzaju prac porządkowych związanych z ogrodnictwem. Taką firmą jest łódzka firma Ład.
Firma Ład ma duże doświadczenie, ponieważ działa w swojej branży już od dwóch dekad. W tym czasie zdołała sobie wyrobić reputację jako firma rzetelna i oferująca bardzo atrakcyjne ceny. Firma Ład często współpracuje z Zarządem Dróg i Transportu, a także ze sklepami lub osobami prywatnymi. Jej szeroka oferta sprawia, że praktycznie każdy klient znajdzie coś, co spełni jego wymagania.
Zatem gdy kogoś interesuje firmy świadczące takie usługi jak wycinka drzew oraz mieszcząca się tam firma Ład na pewno nie zawiodą oczekiwań żadnego ze swoich klientów. Doskonały sprzęt, świetnie wykwalifikowana załoga oraz szybkość w realizacji wszelkich zleceń... wszystko to stanowi dowód na to, że firma Ład jest liderem w swojej branży.
Jeśli potrzebujesz więcej informacji, na temat oferowanej przez naszą firmę usługi wycinki drzew, to koniecznie odwiedź naszą stronę http://miastoiogrody.pl/index.php/wycinka-drzew.

Kontakt

Ulica: Skłodowskiej 42

Kod: 95-050

Miejscowość: Konstantynów Łódzki

http://miastoiogrody.pl/

E-mail: biuro@miastoiogrody.pl

Tel.: 692-585-357