Katalog firm

Malaga

Malaga zaprasza na bankiety, konferencje i wesela w okolicach Łodzi. Dysponujemy salą bankietową, która pomieści do 160 osób oraz 36 miejscami noclegowymi. W obiekcie znajdują się dwie sale konferencyjne: duża do 250 osób i bardziej kameralna do 30 osób. Do dyspozycji naszych gości Country Club namiot, w którym można zorganizować imprezę w plenerze do 300 osób.

Organizacja konferencji

W dzisiejszych czasach coraz więcej firm inwestuje w profesjonalne imprezy firmowe, dlatego też warto sprawdzić nasze nowoczesne sale konferencyjne Łódź, które w ostatnim czasie cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem. Jako jedna z niewielu firm w Łodzi specjalizujemy się w organizowaniu imprez firmowych od a do z.
Współpracowaliśmy z największymi firmami w Polsce i teraz bardzo chętnie pomożemy również i Państwu w organizowaniu imprezy firmowej dopiętej na ostatni guzik. Nasza firma zajmuje się nie tylko organizacją, ale także kompleksową obsługą imprez biznesowych o różnych charakterze. Specjalizujemy się przede wszystkim w organizacji bankietów, imprez integracyjnych, szkoleń, konferencji biznesowych i imprez plenerowych, które w sezonie letnim cieszą się wśród naszych klientów bardzo dużym zainteresowaniem.
Dołączcie jeszcze dziś do grona naszych zadowolonych klientów i przekonajcie się sami, że to właśnie nasza firma oferuje najlepsze na rynku sale konferencyjne Łódź w bardzo przystępnej cenie.

Kontakt

Ulica: Kolumny 217

Kod: 93-613

Miejscowość: Łódź

http://www.malagasala.pl/

E-mail: biuro.malagasala@gmail.com

Tel.: 733-250-460


Podobne firmy

Marzanna

Zapraszamy na wypoczynek. Marzanna to prawdziwe siedlisko folkloru, gdzie przeżyjecie naprawdę wspaniałe chwile. Możecie wynająć u nas pokoje na wakacje. Zachęcamy również do organizacji u nas imprez...

Dwór Artusa

Imprezy, bale i przyjęcia - to specjalizacja naszego dworu. Zachęcamy do osobistego przyjazdu, gdzie będziecie mogli spróbować niesamowitych potraw oraz przespacerować się po przepięknej okolic. Dwór...