Katalog firm

Malaga

Malaga zaprasza na bankiety, konferencje i wesela w okolicach Łodzi. Dysponujemy salą bankietową, która pomieści do 160 osób oraz 36 miejscami noclegowymi. W obiekcie znajdują się dwie sale konferencyjne: duża do 250 osób i bardziej kameralna do 30 osób. Do dyspozycji naszych gości Country Club namiot, w którym można zorganizować imprezę w plenerze do 300 osób.

Organizacja konferencji

W dzisiejszych czasach coraz więcej firm inwestuje w profesjonalne imprezy firmowe, dlatego też warto sprawdzić nasze nowoczesne sale konferencyjne Łódź, które w ostatnim czasie cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem. Jako jedna z niewielu firm w Łodzi specjalizujemy się w organizowaniu imprez firmowych od a do z.
Współpracowaliśmy z największymi firmami w Polsce i teraz bardzo chętnie pomożemy również i Państwu w organizowaniu imprezy firmowej dopiętej na ostatni guzik. Nasza firma zajmuje się nie tylko organizacją, ale także kompleksową obsługą imprez biznesowych o różnych charakterze. Specjalizujemy się przede wszystkim w organizacji bankietów, imprez integracyjnych, szkoleń, konferencji biznesowych i imprez plenerowych, które w sezonie letnim cieszą się wśród naszych klientów bardzo dużym zainteresowaniem.
Dołączcie jeszcze dziś do grona naszych zadowolonych klientów i przekonajcie się sami, że to właśnie nasza firma oferuje najlepsze na rynku sale konferencyjne Łódź w bardzo przystępnej cenie.

Kontakt

Ulica: Kolumny 217

Kod: 93-613

Miejscowość: Łódź

http://www.malagasala.pl/

E-mail: biuro.malagasala@gmail.com

Tel.: 733-250-460


Podobne firmy

Dwór Artusa

Imprezy, bale i przyjęcia - to specjalizacja naszego dworu. Zachęcamy do osobistego przyjazdu, gdzie będziecie mogli spróbować niesamowitych potraw oraz przespacerować się po przepięknej okolic. Dwór...

Marzanna

Zapraszamy na wypoczynek. Marzanna to prawdziwe siedlisko folkloru, gdzie przeżyjecie naprawdę wspaniałe chwile. Możecie wynająć u nas pokoje na wakacje. Zachęcamy również do organizacji u nas imprez...