Katalog firm

Malaga

Malaga zaprasza na bankiety, konferencje i wesela w okolicach Łodzi. Dysponujemy salą bankietową, która pomieści do 160 osób oraz 36 miejscami noclegowymi. W obiekcie znajdują się dwie sale konferencyjne: duża do 250 osób i bardziej kameralna do 30 osób. Do dyspozycji naszych gości Country Club namiot, w którym można zorganizować imprezę w plenerze do 300 osób.

Sala weselna

Malaga - zapraszamy do skorzystania z naszej oferty wszystkich mieszkańców Łodzi oraz okolic. Jeżeli chcecie odpocząć i zjeść miły obiad w cichym, spokojnym miejscu, to koniecznie powinniście do nas przyjechać. U nas na pewno spędzicie kilka miłych chwil. Znajduje się u nas sala weselna Łódź, którą każdy z Was może wynająć w atrakcyjnej cenie.
Wszystkim naszym klientom zapewniamy atrakcyjne warunki cenowe. W każdym pakiecie cenowym zapewniamy Wam wysoką jakość obsługi oraz smakowite jedzenie, które będzie podawane w czasie Waszego spotkania. Z naszej sali bankietowej mogą skorzystać klienci indywidualni, chcący zorganizować imprezy okolicznościowe, w tym wesela, komunię, urodziny i inne.
Oprócz tego oferujemy współpracę firmom, które mogą u nas urządzić eventy firmowe, w tym uroczyste bankiety oraz inne, bardzo ważne spotkania. Przekonajcie się, że imprezy u nas to przepis na sukces, gdzie każdy gość będzie się wyśmienicie bawił. Wszyscy będą długo wspominali ten czas, który spędzili w Maladze na zabawie.

Kontakt

Ulica: Kolumny 217

Kod: 93-613

Miejscowość: Łódź

http://www.malagasala.pl/

E-mail: biuro.malagasala@gmail.com

Tel.: 733-250-460


Podobne firmy

Marzanna

Zapraszamy na wypoczynek. Marzanna to prawdziwe siedlisko folkloru, gdzie przeżyjecie naprawdę wspaniałe chwile. Możecie wynająć u nas pokoje na wakacje. Zachęcamy również do organizacji u nas imprez...

Dwór Artusa

Imprezy, bale i przyjęcia - to specjalizacja naszego dworu. Zachęcamy do osobistego przyjazdu, gdzie będziecie mogli spróbować niesamowitych potraw oraz przespacerować się po przepięknej okolic. Dwór...