Katalog firm

Marzanna

Zapraszamy na wypoczynek. Marzanna to prawdziwe siedlisko folkloru, gdzie przeżyjecie naprawdę wspaniałe chwile. Możecie wynająć u nas pokoje na wakacje. Zachęcamy również do organizacji u nas imprez okolicznościowych, takie jak chociażby wesela. Zapewnimy Wam naprawdę fantastyczną zabawę do białego rana.

Noclegi

Zastanawiasz się gdzie spędzić spokojne i udane wakacje? Uwielbiasz regionalny klimat? Interesuje Cię Lubelszczyzna? Siedlisko Folkloru „Marzanna” w Niedrzwicy Kościelnej to idealne miejsce dla Ciebie i całej Twojej rodziny. Na kompleks hotelowo-gastronomiczny składają się trzy duże pomieszczenia restauracyjne oraz hotel posiadający 26 pokoi i salę konferencyjną.
Każde pomieszczenie utrzymane jest w klimacie regionalnym, dzięki czemu poczujesz się, jakbyś przebywał w samym sercu Lubelszczyzny. Należy pamiętać, że hotel "Marzanna" to nie tylko miejsce na udany wypoczynek z rodziną lub znajomymi. W salach restauracyjnych regularnie odbywają się wspaniałe wesela i imprezy okolicznościowe.
Niedrzwica Kościelna jest bardzo dogodnie położona, jedynie dwadzieścia kilometrów od Lublina, dzięki czemu umożliwia wygodne połączenia komunikacyjne z każdym regionem Polski. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca na zorganizowanie ślubu i wesela Twoich marzeń, to nic nie przebije oferty Siedliska Folkloru „Marzanna”, o czym przekonasz się odwiedzając naszą stronę http://www.marzanna.pl/1004/hotel1.

Kontakt

Ulica: Krakowska 111

Kod: 24-222

Miejscowość: Niedrzwica Kościelna

http://www.marzanna.pl/

E-mail: info@marzanna.pl

Tel.: 81 511-69-20


Podobne firmy

Dwór Artusa

Imprezy, bale i przyjęcia - to specjalizacja naszego dworu. Zachęcamy do osobistego przyjazdu, gdzie będziecie mogli spróbować niesamowitych potraw oraz przespacerować się po przepięknej okolic. Dwór...

Malaga

Malaga zaprasza na bankiety, konferencje i wesela w okolicach Łodzi. Dysponujemy salą bankietową, która pomieści do 160 osób oraz 36 miejscami noclegowymi. W obiekcie znajdują się dwie sale konferency...