Katalog firm

Marzanna

Zapraszamy na wypoczynek. Marzanna to prawdziwe siedlisko folkloru, gdzie przeżyjecie naprawdę wspaniałe chwile. Możecie wynająć u nas pokoje na wakacje. Zachęcamy również do organizacji u nas imprez okolicznościowych, takie jak chociażby wesela. Zapewnimy Wam naprawdę fantastyczną zabawę do białego rana.

Sala weselna

Wesele może być stresującym czasem dla państwa młodych, związane jest to z organizacją całego przyjęcia weselnego i natłokiem innych, bieżących spraw. Wybór sali, w której obywać się będzie przyjęcie również jest ciężką decyzją, dlatego warto wybrać sprawdzoną i polecaną salę.
Nasza sala weselna Lublin to pięknie zaaranżowane na styl ludowo-góralski pomieszczenie, które może pomieścić nawet 400 osób. W naszej ofercie znajduje się również mniejsza sala, która jest równie piękna i urokliwa. Zajmujemy się profesjonalnie organizacją przyjęcia weselnego, które stanie się niezapomnianym i wyjątkowym wydarzeniem. Gościliśmy w naszych progach już wielu gości, więc mamy duże doświadczenie w tym polu. Najważniejsze jest dla nas zadowolenie i satysfakcja klientów, dlatego zawsze doradzamy w sprawach organizacyjnych.
Wiemy, że wesele to nie jest łatwa sprawa dlatego na samym początku podczas rozmowy ustalamy wszystkie szczegóły, aby wszystko było dopięte na ostatni guzik. Wesela u nas są magiczne i pełne uroku.

Kontakt

Ulica: Krakowska 111

Kod: 24-222

Miejscowość: Niedrzwica Kościelna

http://www.marzanna.pl/

E-mail: info@marzanna.pl

Tel.: 81 511-69-20


Podobne firmy

Dwór Artusa

Imprezy, bale i przyjęcia - to specjalizacja naszego dworu. Zachęcamy do osobistego przyjazdu, gdzie będziecie mogli spróbować niesamowitych potraw oraz przespacerować się po przepięknej okolic. Dwór...

Malaga

Malaga zaprasza na bankiety, konferencje i wesela w okolicach Łodzi. Dysponujemy salą bankietową, która pomieści do 160 osób oraz 36 miejscami noclegowymi. W obiekcie znajdują się dwie sale konferency...