Katalog firm

Kategorie


MS Meble

Firma MS Meble już od wielu lat istnieje na rynku i zapewnia Wam dostęp do szerokiej oferty meblowej. Nasza firma zajmuje się projektowaniem i wykonywaniem mebli na wymiar. Mamy nadzieje, że zarówno dokładność, solidność, rzetelność oraz jakość wykonania znajdą uznanie z Waszych oczach. Zachęcamy do skorzystania.

Meble kuchenne

Kuchnia to jedno z najważniejszych miejsc, gdzie spotyka się cała rodzina. Jest to miejsce, gdzie spędza się dużo czasu nie tylko na przygotowywaniu wspólnych posiłków, ale również na rozmowach rodzinnych. Dlatego każde takie miejsce powinno być idealne, perfekcyjne, powinno być takie, że ludzie będą chcieli w nim przebywać.
Stwórzcie dla siebie takie miejsce, a my Wam bardzo chętnie w tym pomożemy. Meble MS to firma, która produkuje meble kuchenne na wymiar. Współpracujemy ze wszystkimi osobami, które chcą, aby do ich domu trafiały meble najlepszej jakości, wyprodukowane przez prawdziwych specjalistów od lat znajdujących się na rynku. Nasze kuchnie będą spełnieniem Waszych marzeń. Przekonajcie się, że wszystkie nasze kuchnie są naprawdę stylowe.
Przykładowe prezentacje możecie obejrzeć na http://meblems.com/. Mamy nadzieje, że nasz wysoki profesjonalizm zostanie przez naszych klientów doceniony. Oferujemy Wam wykonanie odpowiednich pomiarów, jak również montaż wszystkich wykonanych mebli.

Kontakt

Ulica: Spółdzielców 13A

Kod: 11-100

Miejscowość: Lidzbark Warmiński

http://meblems.com/

E-mail:

Tel.: 797-210-910