Katalog firm

Kategorie


Muzzy

Muzzy już od wielu lat produkuje piżamy dla kobiet oraz dla mężczyzn. Dla osób młodszych oraz dla osób starszych. Zapewniamy ogromny wybór, również dla kobiet, które są w ciąży i chcą czuć się komfortowo. Nasza gama produktów powinna zadowolić nawet najbardziej wybredne osoby. Zachęcamy do udanych zakupów.

Koszule do karmienia

Nasza firma Muzzy od samego początku, czyli już od przeszło szesnastu lat, szczególną wagę przywiązuje do zadowalania i zaspokajania potrzeb wszystkich klientów. Każdemu chcemy zaproponować coś specjalnego i wyjątkowego, dlatego stale poszerzamy ofertę swoich produktów i uzupełniamy ją nowymi, nowoczesnymi artykułami.
Ciekawe fasony, wszelkiego typu rozmiary i bogate wzornictwo to coś, co zdecydowanie wyróżnia nasz asortyment. Każdy może się w nim natknąć na koszule do karmienia, piżamy męskie czy piżamy damskie. Dlaczego jednak to właśnie na nasze produkty warto się zdecydować? Ponieważ dbamy o ich jakość. Wykonywane są z materiałów pochodzących do polskich dostawców, dlatego też możemy mieć pełną kontrolę nad procesem ich tworzenia.
Interesujemy się również najnowszymi trendami i aktywnie z nich korzystamy, sprzedając ubrania wyjątkowo stylowe i modne. Chcemy, aby po nasze piżamy każdy mógł spokojnie sięgnąć, dlatego sprzedajemy je w przystępnych cenach. Czasem też przeceniamy swoje produkty.

Kontakt

Ulica: Kombajnowa 3

Kod: 95-030

Miejscowość: Stara Gadka

http://muzzy.pl/

E-mail: marcin.delag@onet.pl

Tel.:


Podobne firmy

Dorin

Dorin to idealny sklep dla przyszłej Panny Młodej. Znajdziecie tutaj szeroki wybór najpiękniejszych sukien ślubnych, zarówno dla prawdziwych tradycjonalistek, jak również dla tych ceniących sobie styl...