Katalog firm

Kategorie


Nagaz

Firma Nagaz Stefanowski z siedzibą w Łodzi działa w branży samochodowych instalacji gazowych LPG od wielu lat. Oprócz tego, że oferuje ich profesjonalny montaż i wymianę zbiorników LPG, świadczy usługi serwisowe. Wykonuje naprawy mechaniczne pojazdów różnych marek i zajmuje się obsługą klimatyzacji samochodowej.

Auto klimatyzacja

Czerwiec oraz dwa kolejne miesiące lata to okres, kiedy z nieba leje się żar. Szczególnie jest on odczuwalny w trakcie dłuższej jazdy samochodem. Na szczęście montowana jest auto klimatyzacja Łódź, która ułatwia i uprzyjemnia podróż w upalne dni. Ale nawet ona czasem ulegnie awarii. Co wtedy należy robić?
Można skorzystać z usług firmy, która oferuje jej serwis oraz wykonuje również profesjonalne instalacje lpg i wymienia olej. Takim przedsiębiorstwem jest Nagaz Stefanowski z siedzibą w Łodzi. W wyposażonym warsztacie, doświadczeni pracownicy dysponują specjalistycznymi urządzeniami do napełniania klimatyzacji. Tam skontrolują i uzupełnią ilość czynnika oraz oleju. I dokonają najważniejszej czynności - odgrzybiania.
Spora wilgoć powoduje szybki bowiem rozwój bakterii i grzybów na parowniku oraz w kanałach rozprowadzających powietrze, dlatego potrzebna jest dezynfekcja. Tylko wtedy częste podróżowanie autem będzie bardzo komfortowe! Wchodząc na stronę Nagaz.pl, można łatwo się skontaktować z firmą i sprawdzić oferowany cennik.

Kontakt

Ulica: Aleja 1 Maja 47

Kod: 90-740

Miejscowość: Łódź

https://nagaz.pl/

E-mail:

Tel.: 426343434


Podobne firmy

J&W Glob Service Sp. z o.o.

J&W Glob Service Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jako zespół doświadczonych mechaników samochodowych oferuje szeroki zakres usług dla klientów z Polski i Europy Zachodniej. Naprawia pojazdy ciężarow...

AMS Car Design

AMS Car Design oferuje Wam sprzedaż szyb, przyciemniane szyb oraz ich montaż. Zachęcamy do wizyty w naszej firmie, gdzie bardzo chętnie dowiemy się, jakie macie od nas oczekiwania. Nasza firma od wiel...