Katalog firm

Kategorie


Nagaz

Firma Nagaz Stefanowski z siedzibą w Łodzi działa w branży samochodowych instalacji gazowych LPG od wielu lat. Oprócz tego, że oferuje ich profesjonalny montaż i wymianę zbiorników LPG, świadczy usługi serwisowe. Wykonuje naprawy mechaniczne pojazdów różnych marek i zajmuje się obsługą klimatyzacji samochodowej.

Elektrozawory LPG

Coraz więcej Polaków decyduje się na przerobienie samochodu benzynowego na gaz. Taka decyzja pozwala na zaoszczędzenie kilkuset złotych miesięcznie na samej jeździe na gazie. Aby instalacja gazowa pracowała bezproblemowo należy ją regularnie serwisować.
Aby serwisowanie Twojej instalacji gazowej było korzystne oferujemy części zamienne do wszystkich popularnych producentów instalacji gazowych na polskim rynku. Niezależnie jakiej części potrzebujesz, u nas znajdziesz wszystko co jest niezbędne. Reduktory, elektrozawory lpg, butle gazowe w kole czy standardowe do bagażnika to tylko niektóre przykłady asortymentu, jaki oferujemy naszym klientom.
Wielu kierowców cieszy się z oszczędności, jakie daje jazda na gazie LPG. Dołącz do grona zadowolonych klientów już dziś. Pomagamy w doborze najkorzystniejszej oferty oraz podpowiadamy jak skutecznie i tanio serwisować własną instalacje gazową w samochodzie. Nasza strona internetowa oferuje kompleksowe rozwiązania montażowe, jak i pojedyncze elementy instalacji LPG.

Kontakt

Ulica: Aleja 1 Maja 47

Kod: 90-740

Miejscowość: Łódź

https://nagaz.pl/

E-mail:

Tel.: 426343434


Podobne firmy

AMS Car Design

AMS Car Design oferuje Wam sprzedaż szyb, przyciemniane szyb oraz ich montaż. Zachęcamy do wizyty w naszej firmie, gdzie bardzo chętnie dowiemy się, jakie macie od nas oczekiwania. Nasza firma od wiel...

J&W Glob Service Sp. z o.o.

J&W Glob Service Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jako zespół doświadczonych mechaników samochodowych oferuje szeroki zakres usług dla klientów z Polski i Europy Zachodniej. Naprawia pojazdy ciężarow...